Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-30%

Saldi alternatyva. Sveiki kepiniai ir desertai

Ugnė Būbnaitytė

192 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

28,5x20,5x2 cm,

Alma littera, 2017,

Sudarytojas: Ernesta Pakrosnienė,

ISBN 9786090125373,

Prekės kodas 9786090125373.

Klubo kaina:
10,07
Knygyne:
14,39
Sutaupote:
4,32  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Saldumynai ir sveika gyvensena?

Tai lengvai suderinama!

 

UGNĖ BŪBNAITYTĖ, kūno rengybos ir sveikos mitybos entuziastė, prestižinio kulinarinio realybės šou „The Great British Bake Off“ dalyvė, savo kepiniais ir charizma išgarsėjo visoje Didžiojoje Britanijoje. Šioje šalyje su šeima ji gyvena jau 14 metų, augina du vaikus, visą savo energiją skiria sportui ir sveikiems receptams kurti, kulinariniams eksperimentams. Tai pirmoji Ugnės Būbnaitytės receptų knyga.

 

Receptai, pavergę visos Didžiosios Britanijos smaližių širdis ir skonio receptorius, jau Lietuvoje! Pasaulį iš proto vedantys free from kepiniai be riebalų, cukraus ir glitimo. Žalieji desertai. Skanėstai, kuriuose itin mažai angliavandenių ir riebalų.

Sausainiai su anakardžių sviestu, moliūgų keksiukai su batatų karamele, aromatingas moliūgų ir cukinijų tortas, grikių pudingas, avokadų ir aviečių pudingas, sportininkų skanėstai ir detoksikuojantys kokteiliai, sveikuoliškas žemės riešutų šokoladainis. Kas pasakė, kad sveikuoliški skanėstai nuobodūs ir beskoniai?

 

Aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjams – atskiras skyrius su proteinų ir detoksikuojančių kokteilių, taip pat kepinių, kuriais galėsite mėgautis išėję iš sporto salės, receptais. Nepanikuokite! Rytojaus dieną džinsai nesprogs pro siūles, nes Ugnės virtuvėje gimusiuose sveikuose skanėstuose labai nedaug angliavandenių ir gausu maistingų sudedamųjų dalių, baltymų.
 
Ugnė Būbnaitytė SALDI ALTERNATYVA SVEIKI KEPINIAI IR DESERTAI.
Draugaujam su desertais ir nejaučiam kaltės! Saldumynai (po... batų) – didžioji tavo gyvenimo aistra? Bet kankinies, nes prieš šventes trūks plyš reikia įsisprausti į TĄ suknelę?! O gal užsidarei stiprios valios tvirtovėje ir skanduoji „NE riebalams, NE rafinuotam cukrui ir NE angliavandeniams!“... ...arba tiesiog netoleruoji pieno, kvietinių miltų ir kitų produktų? ...arba tiesiog „sugrojai“ visą savo saldųjį repertuarą ir pristigai įkvėpimo? Skonių variacijų paletė, alternatyvūs, sveiki ingredientai, mažiau kalorijų! Maistingomis skaidulomis papildyti desertai. Receptai, kuriuose nėra nei rafinuoto cukraus, nei glitimo, nei pieno produktų. Vietoj kvietinių miltų – kvapūs įvairių riešutų ir sėklų miltai. Vietoj pieno produktų – augalinės kilmės pakaitalai.
Dėmesio!!! Aktyviems piliečiams ir sporto salių „gyventojams“ – atskiras baltymų, detoksikacijos ir žalių kokteilių, taip pat kepinių, kuriuose itin mažai angliavandenių ir be galo daug maistingų sudedamųjų dalių, receptų skyrius. Ugnė Būbnaitytė Didžiojoje Britanijoje gyvena jau 14 metų. Lietuvos vardą garsino 2015 m. kulinariniame realybės šou. Buvo viena iš 60 000 kandidatų, kurie pateko į finalinį dvyliktuką! Charizmatiškoji Ugnė netruko užkariauti ir pirmuosius laikraščių puslapius. Mėgaukis tuo, kas anksčiau buvo TABU, ir nė gramo nepakenksi sveikatai ir figūrai. Atvirkščiai – dargi pataisysi jas!

 

Komentaras