Saldumynų karalienė

ISBN kodas: 9786094060540, EAN kodas: 9786094060540

Sarah Addison Allen

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 3)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002112507, ISBN kodas: 9786094060540, EAN kodas: 9786094060540, Puslapių skaičius: 412, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 19,5x12,5x2,3, Leidykla: Svajonių knygos , Vertėjas: Ema Bernotaitė

Ypatinga kaina
6,25 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Dvidešimt septynerių metų Džousė Cirini tikrai žino tris dalykus: žiema gimtajame Šiaurės Karolinos miestelyje - nuostabiausias metų laikas, ji pati - tik apgailėtinas gražuolės motinos šešėlis, o saldumynai gardžiausi tada, kai valgomi pasislėpus spintoje.
Džousė nuobodžiai leidžia dienas namuose, kur vienintelė jos paguoda - kalnai saldėsių ir jausmų romanai. Bet kartą spintoje aptikta įsibrovėlė, aptriušusios kavinės padavėja Dela Li, priverčia ją keistis - juk laimingos moterys tokių spintų neturi.
Delos Li pastūmėta Džousė susibičiuliauja su knygų persekiojama Kloje, kepančia gardžiausius sumuštinius miestelyje, ir pamažu atranda pasaulį, kuriame raudona spalva turi stebuklingų galių, aistra būna tokia stipri, kad nuo karščio užverda virdulys, o meilė užklumpa netikėtai. Netgi ją.

Saldumynai ir magija, be abejo, pakerės net ir pačią skeptiškiausią širdį.
Susan Elizabeth Phillips
 
Sarah Addison Allen knyga „Saldumynų karalienė" 2008 m. pelnė žurnalo Romantic Times apdovanojimą už geriausią moterų grožinės literatūros kūrinį. Nepriklausoma JAV pietinių valstijų knygų pardavėjų sąjunga šį romaną nominavo apdovanojimui už geriausią 2009 m. grožinės literatūros kūrinį.
 

„Saldumynų karalienė" - pikantiška kelionė į pasaulį, kuriame ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. It saldainiukai, kuriems neįmanoma atsispirti - ranka pati tiesiasi prie jų, taip ir ši knyga: perskaitęs bent vieną Sarah Addison Allen magiškos knygos puslapį, nebepaleisi jos iki pat pabaigos.
Carol Haggas, Booklist

Kerinti dovana... tarsi dailus spalvingų ledinukų ir karamelių indas, kuriame randame stebuklų ir paslaptingų nuotykių, viskas pagardinta antgamtiniais reiškiniais, kurių poveikis - neįtikėtinas. Žodžiai „miela", „žavi", „smagi" - per menki tokiai puikiai knygai apibūdinti.
Publishers Weekly

„Saldumynų karalienėje" autorė įžvalgiai ir nuoširdžiai nagrinėja žmonių tarpusavio santykius. Ši knyga - kaip desertas, kurį valgydamas burbi, kad pernelyg saldu, bet vis tiek suryji akimirksniu.
Entertainment Weekly

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
  1. 100%
    Lengvas ir nuotaikingas romanas kuriame netrūksta šeimyninių dramų, bet kai turi tikslą ir jo sieki... Viskas įmanoma. Rekomenduoju kai trokšti atsipūsti nuo sudėtingų kūrinių
  2. 80%
    Puiki knyga, apie meilę, tikrumą, abejingumą, bet viskas subtiliai, ne lėkštai. Apie tai - kas svarbiausia.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...