Šalin sielos balastą .

ISBN kodas: 9955089423, EAN kodas: 9789955089421

Weg Damit

Rita Pohle

EAN kodas: 9789955089421, ISBN kodas: 9955089423, SKU: 000000000001101454, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 216, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Vokiečių, Formatas: 14,5x21,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vidas Morkūnas

Ypatinga kaina
5,69 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ar para turėtų trukti  48 valandas, kad suspėtumėte viską, ko ėmėtės? Jaučiate vidinę įtampą, visko jums yra „per daug“? Per daug darbo ir stresų, per daug veiklos ir įsipareigojimų? O kartu – trūksta laiko ir energijos iš tiesų svarbiems gyvenimo dalykams, jei tik išvis dar prisimenate, kad gyvenate!
Jei taip – metas pasiekti gyvenimo darnos ir susitelkti į esmę. Šalin viską, kas trukdo, be reikalo eikvoja pinigus ir laiką! Šalin pažintis, kurios tik vagia energiją! Šalin problemas, kurios iš tikrųjų neegzistuoja arba yra ne mūsų! Šalin pagalius, kuriuos patys sau kaišiojame į ratus!
Rasti gyvenimo pusiausvyrą, vadinasi, atsikratyti senienų ir leistis į naujoves. Ypatinga „Šalin!“ koncepcija suteikia erdvės ir atveria kelius naujoms gyvenimo paskatoms.
Rita Pohle, sėkmės lydimų knygų autorė, dalijasi lengvai įgyvendinamais patarimais, kaip apvalyti kasdienybę, žmonių santykius ir savo dvasią.
 
Apie autorę:
 
Rita Pohle, humanitarinių mokslų daktarė, akademikė, pramoninio dizaino specialistė, Berlyno laisvajame universitete studijavo germanistiką ir politologiją, vėliau – Berlyno aukšojoje menų mokykloje – pramoninį dizainą. Gyvena Štutgarte, dirba nepriklausoma interjero ir industrinio dizaino eksperte, nuo 1996-ųjų vadovauja savo biurui “design & consulting”.
Pagal kinų Feng Shui principus ji kuria interjerus klinikoms, parduotuvėms, verslo įmonėms ir privačioms erdvėms. Be to, konsultuoja firmas ir privačius asmenis interjero įrangos bei knocepcijos klausimais, pataria sprendžiant problemas. R. Pohle skaito paskaitas ir rengia seminarus Feng Shui, erdvės apvalymo ir savivadybos temomis.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...