Salos ir jų žmonės

Algimantas Čekuolis

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 7)

ISBN kodas: 9786090126639, SKU: 000000000001110879, Originalo kalba: Ne, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Ne, Leidimo metai: 2017-01-16, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 304, Formatas: 21,3x14,3x2,6, Knygyne: 13.45, Vertėjas: Ne, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,84 € Knygyne 13,45 €

Sutaupote 1.61€ (12%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Rašytojo, žurnalisto, legendinės TV laidos „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“ autoriaus publicistikos knygų bendras tiražas jau senokai perkopė 100 000 egz.

Šį kartą A. Čekuolis skaitytojams pristato devintą publicistikos knygą, kurioje kviečia pasidairyti po salas – ir nežinomas, ir girdėtas, bet neabejotinai unikalias. Žinoma, neužmiršti ir svarbūs pasaulio įvykiai, ir naujos mados, ir meilės bei šeimos reikalai. Istorijos, kaip visada, intriguojančios ir praplečiančios akiratį. Tokios, kurias gali papasakoti Autorius, ir pats vertas žmogaus-salos vardo.

 

Kitos A. Čekuolio knygos:

„Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“

„Staigmenos ir kiti žinomi dalykai“

„Šešios progos numirti“

„Faktai ir šypsenos“

„Mūsų slaptieji ir Dramblys bute“

„Generolo Sena Karvė istorija“

„Iš ko šaiposi pasaulis“

„Apie jūreivius. Jų meilės ir kitos tikros istorijos“

Devintoje savo publicistikos knygoje Algimantas Čekuolis kviečia skaitytojus pasidairyti po salas – ir nežinomas, ir girdėtas, bet neabejotinai unikalias. Autorius, puikiai jaučiantis pasaulio pulsą, pasakoja apie įdomiausius įvykius, taip pat apie vyrų ir moterų santykius, mūsų atžalas, ilgaamžiškumą ir mirtį, naujas madas, pateikia įdomių faktų apie gyvūnus. Knyga intriguojanti, praplečianti akiratį.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. Nijolė
  100%
  Mėgstu keliones, bet viską neapkeliausi. Ši knyga padėjo susipažinti su egzotinėmis salomis .Skaitai ir jautiesi tarsi buvęs tenai. Lengvai skaitomas tekstas, kartais su ironija , taip kaip moka kalbėti ir rašyti gerb. rašytojas , keliautojas , publicistas Alg.Čekuolis . Šią knygą pasiimčiau į kelionę.
 2. Jolanta
  100%
  Kaip visada super! Daug informacijos pateikta trumpai ir aiskiai.
 3. Lina
  100%
  Kaip visad - sklandžiai ir įdomiai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Algimantas Čekuolis

  Algimantas Čekuolis – žymus Lietuvos žurnalistas, rašytojas ir keliautojas. Gimė 1931 m. lapkričio 10 d. Panevėžyje, kaimo mokytojų šeimoje.  Baigęs Maskvos Maksimo Gorkio literatūros institutą kurį laiką dirbo jūreiviu žvejybos laivuose ir tuo pat metu rašė apsakymus, knygas. 1966 m. baigė vakarinę John Reed kalbų mokyklą Kuboje, Havanoje. Algimantas Čekuolis moka anglų, ispanų, portugalų, lenkų, rusų, italų, prancūzų, vokiečių kalbas. Nuo 1968 m. dirbo įvairiose spaudos agentūrose Rusijoje, Kanadoje, Portugalijoje, Ispanijoje, vėliau kurį laiką teko dirbti ir lietuviško savaitraščio „Gimtasis kraštas“ vyr. redaktoriumi. Nuo 1992 m. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete dėstė derybų ir bendravimo meną. 1995-aisias ėmė vesti laidą „Popietė su Algimantu Čekuoliu“.

  Algimantas Čekuolis yra pelnęs keletą itin svarbių apdovanojimų: 2000 m. gavo Lietuvos nepriklausomybės medalį, 2002 m. –  Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžių, 2003 m. – Portugalijos Nuopelnų ordino Komandoro kryžių bei Lietuvos krašto apsaugos ministerijos medalį. Algimantas Čekuolis skaitytojams pažįstamas iš knygų: „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“ (2009), „Staigmenos“ (2010), „Šešios progos numirti“ (2011) ir naujausios „Faktai ir šypsenos“ (2012).


  Jums taip pat gali patikti...