50%
50%

Sąmoningas kelias į užuojautą sau

ISBN kodas: 9786094442315, EAN kodas: 9786094442315

The Mindful Path to Self-Compassion: Freeing Yourself from Destructive Thoughts

Christopher K. Germer

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002176549, EAN kodas: 9786094442315, ISBN kodas: 9786094442315, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2018-05-29, Formatas: 21,6x14,4x1,1, Knygyne: 13.39, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Ypatinga kaina 6,69 € Knygyne 13,39 €

Sutaupote 6,70 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Žmogus taip sukurtas, kad kiekvienas trokštame būti laimingas ir laisvas nuo kančių. Įsisukę į kasdienius darbus nepastebime, kaip reiklumas sau, savikritika žaloja mūsų psichiką ir užkerta kelią į vienintelio ir nepakartojamo gyvenimo džiaugsmą. „Sąmoningas kelias į užuojautą sau“ tęsia vieną populiariausių pasaulyje saviugdos temų – Mindfulness, – anksčiau pristatytų knygoje „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ („Sofoklis“, 2017). 

Knygoje nagrinėjami įkvepiantys pacientų atvejai, kurių gyvenimas neatpažįstamai pasikeitė atradus užuojautą sau. Vieni išmoko susidoroti su įtampa darbe, kiti susitaikyti su vaikystės traumomis, artimų žmonių netektimi.  

Užuojauta sau – unikali praktika, paremta budizmo filosofija, tinkanti visiems, nepriklausomai nuo tikėjimo. Ją siūloma įtvirtinti meditacijomis, kurioms nebūtina skirti daug laiko. Pratimus paprasta įtraukti į savo dienotvarkę – juos galima atlikti einant, važiuojant, bendraujant, prieš užmiegant. 

Dažnas yra tvirtai įsitikinęs, kad tobulės tik tol, kol bus reiklus ir savikritiškas. Ši knyga mus moko kitokio požiūrio – tapti palaikančiais bičiuliais patiems sau. Pritaikius autorių idėjas ir patarimus, gyvenimas išties pasuka netikėta kryptimi: tampame ramesni, nepalyginti lengviau išgyvename nesėkmes, drąsiau imamės skirtingų veiklų ir atskleidžiame savo potencialą, galiausiai, mažiau kenčiame. 
Paulius Avižinis, organizacijų psichologas, mokymų ir konsultacijų bendrovės OVC consulting direktorius
Ši knyga – tai kelias harmoningo, sklidino gėrio, meilės, laimės ir atjautos gyvenimo link. Visa tai kiekvienas lengvai pasieks įsileidęs į savo vidų bent truputį saviužuojautos! 

Knygoje taip pat aptariama:
Kaip susigrąžinti prarastą pusiausvyrą;
Kaip priimti save tokius, kokie esame – ne vien su savo stipriosiomis savybėmis, bet ir trūkumais;
Kaip užmegzti darnius santykius su įvairiais žmonėmis, net paties sudėtingiausio charakterio;
Kaip nusikratyti baimės viešai kalbėti;
Kaip išsivaduoti nuo nemigos;
Kaip atsikratyti papildomų kilogramų;
Kaip susidoroti su priklausomybėmis;
Kaip ištverti skausmą;
Kaip paleisti pyktį ir kt. 

„Sąmoningas kelias į užuojautą sau“ „Library Journal“ buvo išrinkta geriausia metų knyga, skirta sveikatai gerinti. Taip pat knygą įvertino Elgesio ir kognityvinės terapijos asociacija įtraukdama leidinį į vertingų savipagalbos knygų sąrašą. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Puiki knyga, rekomenduoju. Reikia ismokti pamilti ir atleisti sau,tuomet ir aplinkiniams tai naturaliai skleisiu. Praktiskas mokymas, man labai padejo pamatyti savo klaidas,samoningiau stebeti savo iprocius,savikritiskas mintis.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...