29%
29%

Šantaramas

Shantaram

Gregory David Roberts

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 71)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789986168553, ISBN kodas: 9789986168553, SKU: 000000000002141198, Puslapių skaičius: 760, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2011-09-26, Formatas: 21x14,5x4,8, Knygyne: 11.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Danguolė Žalytė

Ypatinga kaina 8,47 € Knygyne 11,99 €

Sutaupote 3,52 € (29%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gregory David Roberts (Gregoris Deividas Robertsas; g. 1952 m. Melburne, Australijoje) – unikalios biografijos rašytojas. Dar studijuodamas filosofiją ir politologiją, jis po skyrybų prarado teises į savo trimetę dukrą. Jaunasis tėvas paguodą rado heroine, o skolas padengė, plėšdamas bankus. Nuteistas dešimčiai metų, netrukus jis pabėgo iš geriausiai saugomo Australijos kalėjimo ir nelegaliai atsidūrė Bombėjuje. Čia ir prasidėjo jo „tikrasis“ gyvenimas: prekyba ginklais, žmonėmis ir narkotikais, pagalba vargšams, meilė Indijai ir vienai moteriai. „Šantaramas“ – tai dešimt Robertso gyvenimo metų Bombėjaus lūšnynuose, mafijos prieglobstyje, užburianti istorija, parašyta Frankfurto kalėjime, kur galiausiai atsidūrė autorius. Šiandien jis gyvena Bombėjuje ir Ženevoje, rašo romano tęsinį, o jo kūrinys „Šantaramas“ pelnytai tapo literatūriniu triumfu, nepakartojamu, su meile ir įkvėpimu nupieštu Indijos portretu.

Buvau ginklų prekiautojas, kontrabandininkas, klastotojas. Trijuose žemynuose buvau pančiojamas grandinėmis, mušamas, badomas, marinamas badu. Kariavau. Pakliuvau į pačią ugnį. Ir likau gyvas, o kiti žmonės žuvo. Dauguma jų buvo geresni už mane, tiesiog jų gyvenimą sugniuždė klaidos, suniokojo viena pikta kažkieno neapykantos, meilės ar abejingumo akimirka. O aš juos laidojau, daug užkasiau tokių vyrų, o jų istorijas ir jų gyvenimus sielvartas sulydė su manuoju.

Bet mano istorija prasideda ne nuo jų ir ne nuo mafijos: reikia grįžti į pirmą dieną Bombėjuje. Teko susitepti rankas, nes taip buvo lemta. Man krito sėkminga korta, kai sutikau Karlą Saranen. O nuo tos akimirkos, kai pažvelgiau jai į žalias akis, krito kita korta. Taigi ši istorija prasideda kaip visos – nuo moters, miesto ir trupučio sėkmės.


Norite sužinoti, kas yra Indija? Skaitykite – to neįmanoma pamatyti.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 71)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi, sukrečianti knyga.
 2. 100%
  Išties įspūdinga knyga. Sunku skaitant patikėti, kad tai tikra istorija, kad viskas nutiko tikram žmogui, negailestingas gyvenimas... Labai sužavėjo, kad viskas aprašyta iki pačių smulkmenų, leido įsivaizduoti ir tarsi būti kartu. Kažkur skaičiau, kad lyg ir žada kurti serialą pagal šią knygą, būtų nerealu pamatyti ir palyginti su knyga.
 3. 100%
  Puiki knyga , įtraukianti , aprašytas tikras Indijos gyvenimas
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...