40%
40%

Santuokos alchemija. Menas būti dviese

Dalia Lapinienė, Olegas Lapinas

Vertinimas nėra galimas:
78% of 100
(įvertinimai 9)

EAN kodas: 9786090118559, ISBN kodas: 9786090118559, SKU: 000000000001109896, Puslapių skaičius: 160, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2015-05-01, Formatas: 21,4x14,2x1,2, Knygyne: 9.79, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 5,88 € Knygyne 9,79 €

Sutaupote 3,91 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Susituokę arba kaip pora apsigyvenę vyras ir moteris tikisi kartu užauginti vaikus, užgyventi turto ir drauge sulaukti senatvės. Kodėl ne visiems pavyksta tai padaryti? Kodėl po kelerių, keliolikos ar net keliasdešimties metų daugybės porų keliai išsiskiria? Ką daryti, ką reikia suprasti ir žinoti moteriai apie vyrą, o vyrui apie moterį, kad drauge laimingi atšvęstų auksines vestuves?

Santuoką žaismingai lygindami su alchemija skaitytojų jau pamėgti autoriai supažindina su trimis porų gyvenimo etapais: pirmasis – vyrui ir moteriai tenka daug ko atsisakyti ir nemažai mokytis, kad galėtų žengti poros gyvenimo keliu; antrasis – pora pradeda suprasti ir jausti, kad gyvenimas kartu atneša visą glėbį gėrio; trečiasis – vyras ir moteris jau žino, kad juos jungia nematoma jėga, jie nušvinta suvokę, jog gyventi drauge yra gera ir įmanoma. Kiekvienam vyrui ir moteriai naudinga suprasti šiuos etapus, jų pažinimas padės kurti santykius ir įveikti net sunkiausias krizes: galbūt paaiškės, kad reikia pasakyti „sudie“ savo viengungiškai laisvei ir psichologiškai subręsti kaip vyrui ar žmonai arba atsisveikinti su pasąmonėje užsilikusiomis tėvų programomis, galbūt atėjo laikas suderinti seksualinį apetitą arba suvokti, kad tapai tironu ar meilės vergu, o gal tereikia išmokti konfliktuoti ir susėdus pasišnekėti.

Knygoje pateikiama daugybė patarimų, kaip suprasti save ir kitą, kaip rasti bendrą kalbą su partneriu, vaikais ir net su savimi, kaip elgtis, kad gyvenimo nesunkintų pinigų ir turto klausimas, kaip nepadaryti vietos meilės trikampiui, užsigydyti santykių žaizdas ir išlaikyti meilę.

Dalia Lapinienė

Žinoma meditacijos, Ošo terapijos, šeimos konsteliacijų specialistė. Nuo 2001 m. užsiima savęs pažinimo ir asmeninio augimo grupėmis, moterų grupėmis, meditacija, juoko joga, šeimos konsteliacijomis. Konsultuoja individualiai, veda individualius regresinės hipnozės ir kvėpavimo užsiėmimus.

Olegas Lapinas

Žinomas gydytojas psichoterapeutas, turintis aukščiausiąją psichoterapeuto kategoriją ir Psichoterapijos draugijos mokytojo sertifikatą. Hipnozės, psichoanalitinės psichoterapijos, psichodramos, NLP, šeimos konsteliacijų specialistas. Dėstė humanistinės psichologijos, streso ir relaksacijos kursus, vedė NLP, psichodramos, tipologijos mokymus. Šiuo metu dirba dėstytoju Žmogaus studijų centro Psichologijos akademijoje, ISM, veda šeimos konsteliacijas ir verčiasi privačia psichoterapeuto praktika. Knygų „Kai pabunda miegantysis“, „Vienas megabaitas apie meilę“, „Kaip išgyventi Marijos žemėje“ autorius.

Dalia ir Olegas Lapinai yra ne tik sutuoktiniai, bet ir knygų „Pasimatymai su šešėliu“, „Ten ir atgal: vienas megabaitas apie vaiką“, ir šios – „Santykių alchemija: menas būti dviese“ – bendraautoriai.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Rekomenduoju perskaityti knygą visiems, kurie turi antrąją pusę. Netgi, sakyčiau, tai turėtų būti visų namų knygų lentynose, kad ploną leidinį būtų galima atsiversti kartą per metus (arba priklausomai nuo poreikio) profilaktiškai. Autoriai padeda prisiminti pamatines vertybes, įžvelgti esmę visumoje ir nesigilinti į smulkmenas, suprasti, kaip įnoriai, kaprizai ir pan. veikia žmogų šalia.
 2. 100%
  Labai lengvai skaitoma, radau daug tiesiog ir kartais net atrodo, kad apie mano šeimą rašo... Verta perskaityti kuriantiems ilgalaikius santykius
 3. 80%
  Paprastai ir labai dinamiškai dėstomos mintys apie santykius. Naudinga ir pravartu perskaityti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...