60%
60%

Santuokos paktas

The Marriage Pact

Michelle Richmond

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 19)
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090132517, ISBN kodas: 9786090132517, SKU: 000000000001111117, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-03-30, Knygyne: 17.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ieva Albertavičienė

Ypatinga kaina 6,95 €
Knygyne 17,39 €

Sutaupote 10,44 € (60%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Ar norėtumėte, kad jūsų santuoka tęstųsi amžinai – taip ar ne? Turite būti visiškai sąžiningi.
Alisa šiek tiek sumišusi dirstelėjo į mane, padvejojo galbūt akimirką per ilgai ir parašė Taip.“

Alisa ir Džeikas yra nuostabi pora. Ji – buvusi žinomos roko grupės vokalistė, dabar karjeros laiptais sparčiai kylanti advokatė. Jis – gydytojas psichoterapeutas, su keliais draugais sėkmingai besiverčiantis konsultavimo praktika. Jųdviejų santuoka kupina meilės ir abipusio pasitikėjimo. Kad bendro gyvenimo pagrindas būtų dar tvirtesnis, vienas Alisos klientas jaunavedžiams pasiūlo prisijungti prie Pakto.
Šios mįslingos organizacijos tikslas atrodo kilnus – išsaugoti laimingą santuoką. Pakto nariai privalo laikytis tam tikrų taisyklių: visada atsiliepti, kai skambina sutuoktinis, kas mėnesį vienam kitą apdovanoti, planuoti bendras keliones... ir niekada niekam neminėti Pakto.

Ypatingų vakarėlių, unikalios bendruomenės jausmo ir pažinčių su įtakingais žmonėmis galimybės suvilioja Alisą ir Džeiką, jie tampa Pakto dalimi. Tačiau kai vienas iš jų sulaužo taisykles, paaiškėja, kad šios draugijos nariai ne tik skatinami mylėti, bet ir baudžiami. Paktas padarys viską, kad santuoka tęstųsi amžinai. Net jei dėl to santuokinis gyvenimas taptų didžiausiu košmaru.

Amerikietė Michelle Richmond meistriškai konstruoja šokiruojamą šiuolaikinės santuokos modelį, kuriame beveidė organizacija be jokių skrupulų kišasi į dviejų žmonių asmeninį gyvenimą. Didėjanti įtampa, herojams virš galvų kybanti nelaimės nuojauta ir kiaurai veriantis žvilgsnis į šių laikų šeimos gyvenimą paverčia „Santuokos paktą“ provokuojamu, modernios visuomenės problemas subtiliai atskleidžiančiu kūriniu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man patiko. Netipinis romanas. Super, rekomenduoju
 2. 100%
  Išskirtine knyga. Idomi.
 3. 100%
  Labai patiko, toks įtemptas trileriukas, iškart prikaustantis dėmesį. Nors iš pradžių veiksmas, rodos, vystosi lėtokai, įtampa po truputį didėja, kol pasiekia kulminaciją, ir iki pat paskutinio puslapio neaišku, kaip viskas baigsis, o baigiasi šauniai. Beje, daug labai įdomių įžvalgų apie santuoką:)) Tikrai verta paskaityti!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()