20%
20%

Santuokos paktas

The Marriage Pact

Michelle Richmond

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9786090132517, ISBN kodas: 9786090132517, SKU: 000000000001111117, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-03-30, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 448, Formatas: Ne, Knygyne: 16.49, Vertėjas: Ieva Albertavičienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 13,19 €
Knygyne 16,49 €

Sutaupote 3.3€ (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Ar norėtumėte, kad jūsų santuoka tęstųsi amžinai – taip ar ne? Turite būti visiškai sąžiningi.
Alisa šiek tiek sumišusi dirstelėjo į mane, padvejojo galbūt akimirką per ilgai ir parašė Taip.“

Alisa ir Džeikas yra nuostabi pora. Ji – buvusi žinomos roko grupės vokalistė, dabar karjeros laiptais sparčiai kylanti advokatė. Jis – gydytojas psichoterapeutas, su keliais draugais sėkmingai besiverčiantis konsultavimo praktika. Jųdviejų santuoka kupina meilės ir abipusio pasitikėjimo. Kad bendro gyvenimo pagrindas būtų dar tvirtesnis, vienas Alisos klientas jaunavedžiams pasiūlo prisijungti prie Pakto.
Šios mįslingos organizacijos tikslas atrodo kilnus – išsaugoti laimingą santuoką. Pakto nariai privalo laikytis tam tikrų taisyklių: visada atsiliepti, kai skambina sutuoktinis, kas mėnesį vienam kitą apdovanoti, planuoti bendras keliones... ir niekada niekam neminėti Pakto.

Ypatingų vakarėlių, unikalios bendruomenės jausmo ir pažinčių su įtakingais žmonėmis galimybės suvilioja Alisą ir Džeiką, jie tampa Pakto dalimi. Tačiau kai vienas iš jų sulaužo taisykles, paaiškėja, kad šios draugijos nariai ne tik skatinami mylėti, bet ir baudžiami. Paktas padarys viską, kad santuoka tęstųsi amžinai. Net jei dėl to santuokinis gyvenimas taptų didžiausiu košmaru.

Amerikietė Michelle Richmond meistriškai konstruoja šokiruojamą šiuolaikinės santuokos modelį, kuriame beveidė organizacija be jokių skrupulų kišasi į dviejų žmonių asmeninį gyvenimą. Didėjanti įtampa, herojams virš galvų kybanti nelaimės nuojauta ir kiaurai veriantis žvilgsnis į šių laikų šeimos gyvenimą paverčia „Santuokos paktą“ provokuojamu, modernios visuomenės problemas subtiliai atskleidžiančiu kūriniu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. Jurgita
  100%
  Visas kūrinys puikiai sugebėjo išlaikyti dėmesį, nesinorėjo atsitraukti, buvo įdomu kaip toli Paktas nueis. Kartais tikrai tapdavo baugu, kažkaip net nejauku kaip žiūrint siaubo filmą.
  Pabaigoje atrodė lyg istorija suskystėjo, bet paskutinis skyrius reabilitavo tą kelių skyrių skystimuką. Labai patiko!
 2. Rasa
  100%
  Labai įtraukianti, verčianti susimąstyti. Super!
 3. Ieva
  100%
  Knyga įtraukė nuo pat pradžių. Aprašyta istorija parodo, kaip puiki idėja gali išsigimti iki protu nesuvokiamo absurdo. Ar iš tikrųjų, siekiant atrodytų kilnaus tikslo, tikrai pateisinamos bet kokios priemonės? Ar įbauginti sutuoktiniai tikrai bus laimingi, kad jų santuoka niekada nesibaigs?....
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()