40%
40%

Santuokos paktas

The Marriage Pact

Michelle Richmond

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 10)

SKU: 000000000001111117, EAN kodas: 9786090132517, ISBN kodas: 9786090132517, Leidimo metai: 2018-03-30, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 448, Viršelio tipas: Kietas, Knygyne: 16.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ieva Albertavičienė

Ypatinga kaina 9,89 €
Knygyne 16,49 €

Sutaupote 6,60 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Ar norėtumėte, kad jūsų santuoka tęstųsi amžinai – taip ar ne? Turite būti visiškai sąžiningi.
Alisa šiek tiek sumišusi dirstelėjo į mane, padvejojo galbūt akimirką per ilgai ir parašė Taip.“

Alisa ir Džeikas yra nuostabi pora. Ji – buvusi žinomos roko grupės vokalistė, dabar karjeros laiptais sparčiai kylanti advokatė. Jis – gydytojas psichoterapeutas, su keliais draugais sėkmingai besiverčiantis konsultavimo praktika. Jųdviejų santuoka kupina meilės ir abipusio pasitikėjimo. Kad bendro gyvenimo pagrindas būtų dar tvirtesnis, vienas Alisos klientas jaunavedžiams pasiūlo prisijungti prie Pakto.
Šios mįslingos organizacijos tikslas atrodo kilnus – išsaugoti laimingą santuoką. Pakto nariai privalo laikytis tam tikrų taisyklių: visada atsiliepti, kai skambina sutuoktinis, kas mėnesį vienam kitą apdovanoti, planuoti bendras keliones... ir niekada niekam neminėti Pakto.

Ypatingų vakarėlių, unikalios bendruomenės jausmo ir pažinčių su įtakingais žmonėmis galimybės suvilioja Alisą ir Džeiką, jie tampa Pakto dalimi. Tačiau kai vienas iš jų sulaužo taisykles, paaiškėja, kad šios draugijos nariai ne tik skatinami mylėti, bet ir baudžiami. Paktas padarys viską, kad santuoka tęstųsi amžinai. Net jei dėl to santuokinis gyvenimas taptų didžiausiu košmaru.

Amerikietė Michelle Richmond meistriškai konstruoja šokiruojamą šiuolaikinės santuokos modelį, kuriame beveidė organizacija be jokių skrupulų kišasi į dviejų žmonių asmeninį gyvenimą. Didėjanti įtampa, herojams virš galvų kybanti nelaimės nuojauta ir kiaurai veriantis žvilgsnis į šių laikų šeimos gyvenimą paverčia „Santuokos paktą“ provokuojamu, modernios visuomenės problemas subtiliai atskleidžiančiu kūriniu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. Aušra
  100%
  Knyga ganėtinai įtempta, pabaiga bent jau man tikrai buvo netikėta, galvojau kad viskas baigsis tragiškai bet pasirodo aš klydau. Kas nori šiek tiek kitokio trilerio tikrai rekomenduoju. Beje susituokusiems ar esantiems santykiuose galima net kai kuriais įžvalgas apie santuoką pritaikyti ir sau.
 2. EGle
  100%
  Ytempto siuzeto trileris su apgaulingu virseliu. Tai ne meiles romanas. Tai trileris apie manipuliacija, pasyvia & fizine agresija. Apie "santuoku sekta", kuri labai skaudziai baudzia, kai nepaklusti jos vidinems taisyklems.
 3. Eglė
  100%
  Mano patiko knygos siužetas, pati mintis ir tai, kaip ji išrutuliota. Šią knygą pavadinčiau kitoniška, įtraukiančia. Ir skaitant tarsi pats patenki į kažkokią sektą, iš kurios sunku pasitraukti, bet pasitraukus darosi liūdna, kad jau baigėsi :D
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()