20%
20%

Šarkos

The Magpies

Mark Edwards

Vertinimas nėra galimas:
79% of 100
(įvertinimai 25)

SKU: 000000000002168570, EAN kodas: 9789955136132, ISBN kodas: 9789955136132, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2016-08-26, Formatas: 22x15x3,2, Knygyne: 13.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Ugnius Keturakis

Ypatinga kaina 10,64 € Knygyne 13,29 €

Sutaupote 2,65 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Baimė gyvena kaimynystėje...

Džeimis su Kirste, įsikėlę į pirmus bendrus savo namus, yra kupini gražiausių vilčių. Jie svajoja apie šviesią ateitį, ketina sukurti šeimą. Namo gyventojai atrodo įdomūs ir draugiški: siaubo romanų rašytojas, vidutinio amžiaus žolininkė ir Niutonai, sutuoktinių pora.

Iš pradžių visi kaimynai sutaria gerai, tačiau vėliau ima dėtis keisti dalykai. Prie Džeimio ir Kirstės buto durų numetamos pastipusios žiurkės, dieną naktį jie girdi bauginančius garsus. Vėliau per avariją sužalojamas Džeimio bičiulis, ir Džeimis su Kirste pasijunta tapę bauginimo objektais.

Šeima vis labiau stumiama į neviltį, tačiau Džeimis prisiekia kovosiąs — deja, jis nė nenutuokia, su kuo susidūrė...

„Šarkos“ yra baugus psichologinis trileris, kuriame pabaisos — ne vampyrai ar demonai, o paprasčiausi kaimynai. Tai košmaras, galintis ištikti kiekvieną.

Su kaimynais iš pragaro jus supažindins intriguojantis trileris, kurį apžvalgininkai ir skaitytojai vadina „dinamišku“, „keliančiu šiurpą“ ir nuo kurio „neįmanoma atsitraukti“.


Atsiliepimai

Markas Edwardsas pasiekia tai, ko trokšta visi rašytojai — jis kuria personažus, kurie išties atrodo it gyvi, asmeniškai pažįstami žmonės. O tada sudaro jiems klaikiausias situacijas ir mes, negalėdami niekuo padėti, kenčiame kartu su jais. Edwardsas, pasitelkęs vietas, kurios atrodo saugios, perkeičia jas, išmuša tvirtą pagrindą mums iš po kojų. Taigi telieka įsitverti į knygą ir beviltiškai tikėtis geros pabaigos. „Šarkos“ turi kažką itin nerimastingo — būtent toks turėtų ir būti trileris.
* Elizabeth Haynes

„Šarkos“ yra įtraukianti, klaustrofobiška ir bauginanti knyga. Skaitykite ją! Ir tada savo namuose įrenkite pačią moderniausią signalizaciją.
* Helen Fitzgerald, „Riksmas“ autorė

Be galo įdomus romanas, kupinas intrigos, paslapties, baimės ir įtampos.
* Kim, The Book Worm

Pasakojimo tėkmė įtraukia ir nepaleidžia, kol sužinai, kuo viskas baigiasi.
* Lloyd Page

Jums tiesiog būtina žinoti, kas įvyks toliau, netgi jei šaukiate Džeimiui ir Kirstei, po paraliais, nešdintis iš ten! Primygtinai rekomenduoju šią knygą, tai jaudinantis ir daug džiaugsmo suteikiantis kūrinys.
* Jonathan Hill

„Šarkos“ yra sumaniai sukonstruotas psichologinis detektyvas, įsirėžiantis į smegenis aibe klaustukų, priverčiančių susirūpinti dėl jūsų artimiausių kaimynų.
* Keith B. Walters

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Psichologinis trileris, tuo pačiu nuostabi ir bauginanti istorija apie tai, kaip kasdienis priemiesčio gyvenimas gali tapti siaubingu, o besišypsantys kaimynai tapti tavo nematomais priešais. Pabaiga galėjo būti šiek tiek kitokia, bet faktas, kad knyga parašyta remiantis tikrais įvykiais, viską pasako.
 2. 100%
  Per dieną perskaičiau,knyga užvaldė ir nepaleido.Pabaiga netikėta.
 3. 100%
  Puiki knyga. Įtraukianti ir neleidžianti atsitraukti. Apie kaimynus ir kaip jie sugeba sugadinti gyvenimą. Rekomenduoju.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...