20%
20%

Saugaus elgesio abc. KAIP DERA ELGTIS SU UGNIMI

Liudmila Radzijevskaja

SKU: 000000000002116524, EAN kodas: 9789955223481, ISBN kodas: 9789955223481, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 16, Leidimo metai: 2009-01-01, Formatas: 25,4x20x0,1, Knygyne: 2.14, Leidykla: Presvika, UAB

Ypatinga kaina 1,71 € Knygyne 2,14 €

Sutaupote 0,43 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Mielos mamos ir tėčiai! Būkime realistai: jau ikimokyklinio amžiaus vaikui tenka susidurti su daugeliu pavojų. Jūs užsuksite dujas, paslėpsite degtukus, degias medžiagas (ir teisingai padarysite!), bet štai užeis kaimynų vaikas su žiebtuvėliu… Jūs tinkamai užkursite miške laužą, bet nespėsite nė mirktelėti, o jūsų išdykėlis stvers iš jo degančią šakelę ir…

Prisiminkite savo vaikystę: kiek daug su ugnimi eksperimentuoja vaikai! Jie išbando viską, ką tik įmanoma: ar dega, lydosi, sprogsta, kibirkščiuoja. Suaugusieji dažnai nė nenutuokia, kaip puikiai jų sūnus išmano pirotechnikos dalykus. Kartais ir mergaitės – ne išimtis. Tiesa, dažniausiai jos būna garbingos žiūrovės, dėl kurių berniukai pasirengę bet kokiai rizikai. Vaikai, deja, neįsivaizduoja pasekmių. Panika – jų natūrali reakcija į ugnies plykstelėjimą. Jie bėga, slepiasi, atveria langus ir duris, įleisdami ugnį ir dūmus, – žodžiu, daro tai, ko daryti negalima.

Taigi protingiausia – kalbėtis su vaikais apie ugnį. Pasinaudokite vaiko domėjimusi, tuo labiau kad pokalbis apie ugnį padės jam daug sužinoti apie jos savybes ir „elgseną“, o įsisąmonintos žinios ir įgūdžiai, įgyti kartu žaidžiant žaidimus ugnies ir gaisro tema, ikimokyklinuką apsaugos nuo nelaimės.

Šią knygelę skaitykite drauge su vaiku. Žiūrėkite į tai kūrybiškai – kurkite situacijas, pateikite savo pavyzdžių, parinkite tinkamų pasakų ir pasakojimų. Žaidžiant daugelis jūsų „negalima“ nepastebimai taps „galima, bet drauge su manimi“.

Jūsų saugaus elgesio pamokos mažyliui gali būti svarbesnės už visas kitas, nes moko ginti savo gyvybę. Pasistenkite vengti nuobodžių pamokslavimų, užsiėmimus renkite trumpus, nutraukite juos pačioje įdomiausioje vietoje, kad vaikas nekantriai lauktų tęsinio.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 100%
    Šios serijos knygelės sakyčiau skirtos tėveliams, kad jie tinkamai galėtų vaikus nukreipti ir ateityje išvengtų jų vaikai problemų, nes žinotų ką daryti iškilus problemoms. Labai spalvinga, tai vaikas lengvai viską įsimena, bei yra rekomendacijos įrašyti reikiamą medžiagą. Vaikui nenuobodu, nes jose yra mįslės, patarlės ir pan. o ne "sausa" medžiaga. Sios serijos knygeles skirtos šešių-aštuonių metu vakams, bet mano bųdama vos keturių,jau domėjosi.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...