Savaitgalis Paryžiuje

ISBN kodas: 995508930X, EAN kodas: 9789955089308

Weekend in Paris

Robyn Sisman

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9789955089308, ISBN kodas: 995508930X, SKU: 000000000001101419, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 13x20,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Aušra Jaruševičiūtė

Ypatinga kaina
7,12 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Vieną penktadienio popietę Molė meta darbą, pasipiktinusi savo viršininko kandžiomis patyčiomis, jog ji tik “kvaila sekretorė”. 21 metų kaimo mergaitė, gyvenanti knygų pasaulyje, mano, kad jai niekada gyvenime nieko įdomaus nenutiks.
Spontaniškai įsėdusi į “Eurostaro” traukinį ji atsiduria neregėtame žalių alėjų, aromatingų patiekalų, didžiulio eismo srauto ir nuolat rūkančių prancūzų pasaulyje...
Padedama naujųjų draugių, ji virsta viliojančia, geidulinga sirena ir pasidavusi nepatirto nuotykio nostalgijai netrukus jau lekia motoroleriu Senos krantinėmis, užsimaskuoja Kleopatros peruku, įsitraukia į riedučių lenktynes ir sužino paslaptį, kurią jos motina slėpė dvidešimt vienerius metus.
Savaitgalis sukasi kaip jausmų, džiaugsmų ir savęs atradimų karuselė. Sekmadienio vakarą molė jau yra kitas žmogus. Ji pasirengusi naujų galimybių ateičiai.
 
Apie autorę:
 
Robyn Sisman gimė Los Andžele, augo JAV ir Europoje. Parašė kelis romanus, kurie išversti į dvidešimt kalbų, perkami visame pasaulyje ir savaitraščio Sunday Times paskelbti bestseleriais. Robyn Sisman yra ištekėjusi už biografo Adamo Sismano, gyvena Somersete, Anglijos pietvakariuose.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Įtraukianti, smagi, pikantiška istorija apie Molės savaitgalį Paryžiuje. Po atrodo lengvos istorijos skraiste paslėptos tokios svarbios temos kaip drąsa būti savimi, meilė sau ir kitiems, svajonių siekimas.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...