Saviugdos vadovas

ISBN kodas: 9955460909, EAN kodas: 9789955460909

The coaching manual

Julie Starr

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002118842, ISBN kodas: 9955460909, EAN kodas: 9789955460909, Puslapių skaičius: 358, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 15,9x23,5x2,5, Leidykla: Verslo žinios UAB , Vertėjas: Veronika Gerliakienė

Ypatinga kaina
20,85 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

The Coaching Manual. Asmeninio ugdymo pagrindai ir įgūdžiai
Mes visi gimstame turėdami tam tikrą gebėjimą ugdyti, o norint tapti puikiu saviugdos specialistu, svarbiausia suvokti savo stipriąsias puses ir jas išlavinti.
Nesvarbu, ar saviugda yra jums visiškai naujas dalykas, ar jau kurį laiką tai praktikuojate, "Saviugdos vadove" pateikiama informacija, priemonės ir technikos pakylės jūsų gebėjimą ugdyti į kitą lygmenį.
Knygoje pateikiami principai ir taisyklės, kuriomis remiasi saviugda, jame pažingsniui aprašomas realus saviugdos procesas, nurodomi nauji būdai reikiamiems įgūdžiams lavinti.
Knyga bus be galo įdomi tiek patyrusiems saviugdos specialistams, tiek naujokams. Pradedant pagrindiniais klausymosi įgūdžiais, ir baigiant sandorių sudarymu bei tikslų nustatymu – viską rasite čia.
Saviugda išties yra be galo vertingas dalykas. Tai procesas, suteikiantis žmonėms galimybę kurti pokyčius besimokant. Procesas, kurio metu žmonės tampa didesni, padaro daugiau, siekia daugiau ir – kas svarbiausia – bendradarbiauja daugiau.
Apie autorių
Julie Starr yra didžiai vertinama saviugdos specialistė ir konsultantė, turinti daug saviugdos darbo patirties. Įkūrusi Starr Consulting, ji darbuojasi skatindama aktyviau taikyti saviugdą verslo aplinkoje. Jos metodai, modeliai ir požiūris plėtoja puikios saviugdos praktiką visame pasaulyje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
  1. 80%
    Nebloga knyga su praktiskais patarimais. Tik sunkokai skaitese
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...