20%
20%

Seimo portretai. Išpažintys virtualioje realybėje

Jonas Kazimieras Burdulis

SKU: 000000000002173040, EAN kodas: 9789955763253, ISBN kodas: 9789955763253, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2017-07-01, Formatas: 20,5x14,5x2,2, Knygyne: 7.39, Leidykla: Saulelė, UAB

Ypatinga kaina 5,91 € Knygyne 7,39 €

Sutaupote 1,48 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Seimo portretai. Išpažintys virtualioje realybėje" – tai politinės satyros knyga, gimusi iš elito skandalų, Seimo frakcijų rietenų, Lietuvos kriminalinės kronikos. Išlaikydami aukštą publicistikos ir kritikos standartą, autoriai meta neužgaulų, bet taiklų žvilgsnį į politinio gyvenimo kasdienybę ir ryškesnius Lietuvos elito atstovus.

Autorių dueto – Jono Kazimiero Burdulio ir Juozo Greveldos – plunksnai priklauso keli šimtai publicistikos straipsnių, virš pusantro šimto politinių satyrų. Visi jų satyros objektai turi vienodas teises j viešumą ir atvirumą – tiek esantys dešinėje, tiek kairėje Seimo pusėje.

Žurnalistinę veiklą Jonas Kazimieras Burdulis pradėjo Lietuvos Sąjūdžio spaudoje: „Sąjūdžio žiniose" ir „Atgimime". Vėliau buvo „Lietuvos aido" neetatinis korespondentas, vyr. redaktoriaus pavaduotojas. Juozas Grevelda- neprilygstamas virtualios realybės meistras. Abu autoriai buvo aktyvūs ir Čikagos lietuvių katalikų laikraščio „Draugas" bendradarbiai.

Autoriai gerai pažįsta savo tyrinėjimų objektą - politikus, įsteigęs Lietuvos pensininkų sąjūdį, Jonas Kazimieras Burdulis turėjo galimybę iš arti pažinti visas 2008 metų Seimo frakcijas ir bendrauti su daugeliu Seimo narių, iš kurių toli gražu ne visi sutiko, jog nusavintos dirbusiųjų pensininkų pensijos būtų jiems gražintos. Galiausiai pensininkai laimėjo.

Seimo portretai. Išpažintys virtualioje realybėje" – pirmoji autorių knyga.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...