20%
20%

Sėkmė avansu

Pay it Forward

Catherine Ryan Hyde

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 29)
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090116449, ISBN kodas: 9786090116449, SKU: 000000000001109827, Puslapių skaičius: 256, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2014-11-21, Formatas: 24x15x2,6, Knygyne: 11.69, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vilma Rinkevičiūtė

Ypatinga kaina 9,35 €
Knygyne 11,69 €

Sutaupote 2,34 € (20%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kartais dideli dalykai prasideda nuo paprastos idėjos

Kas nutiktų, jei kiekvienas žmogus padarytų ką nors gera trims žmonėms, o tie trys žmonės – dar po tris gerus darbus kitiems žmonėms, ir taip toliau? Ar tai pakeistų pasaulį arba nors vieno šalia esančio žmogaus gyvenimą?

Viename Amerikos miestelyje gyvenimas daug kam galėtų būti geresnis. Todėl, mokykloje gavęs užduotį, kaip pakeisti pasaulį, Trevoras imasi eksperimento. Miestelyje jis netrunka sutikti tuos, kuriems reikalinga jo pagalba, bet didžiausia jo svajonė – kad į gera pasikeistų artimiausių, labai vienišų žmonių – mamos ir mokytojo – gyvenimai. Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip norėtųsi, ir geri darbai ne visada atneša tokį rezultatą, kokio tikiesi. Todėl Trevoras beveik nuleidžia rankas, bet tada ima dėtis neįtikėtini dalykai...

Pasakojimas apie netobulus, klystančius, į mus tokius panašius žmones ir sumanymą, pakeistusį jų gyvenimą, akimoju užkariavo skaitytojų širdis visame pasaulyje. Pagal knygą sukurtas to paties pavadinimo filmas sulaukė didžiulės sėkmės, o per pasaulį nuvilnijo gerų darbų judėjimas Pay it Forward. Šio judėjimo skleidžiamos idėjos ir iniciatyvos jau ne vienus metus įkvepia žmones dalytis mažais dalykais, ir kartais tai padaro didelius stebuklus.

Tai knyga apie tikrus žmones, išgyvenančius tikrą skausmą ir jį vienas kitam sušvelninančius labai neįprastu būdu. Tai knyga apie tuos, kuriems nėra paprasta užmegzti santykius su kitais, nors jie ir labai stengiasi. Trumpai tariant, tai knyga apie tave ir mane, ir apie mūsų kaimynus, draugus ir bendradarbius – žmones, kurie paprastai ne itin dažnai galvoja apie kitus, bet kartais ima ir padaro kai ką labai gera.

www.amazon.com

Vos pasirodžiusi „Sėkmė avansu“ akimoju užkariavo skaitytojų širdis visame pasaulyje. Pagal knygą sukurtas to paties pavadinimo kino filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Kevinas Spacey (Kevinas Speisis), Helen Hunt (Helena Hant) ir Haley Joelis Osmentas (Helis Džoelis Osmentas), sulaukė didžiulės sėkmės, o per pasaulį nuvilnijo gerų darbų judėjimas Pay it Forward. Šio judėjimo skleidžiamos idėjos ir iniciatyvos jau ne vienus metus skatina žmones dalytis mažais dalykais, ir kartais tai padaro didelius stebuklus.

Daugiau apie knygą ir judėjimą Pay it Forward galite sužinoti tinklalapiuose Pifexperience.com ir Catherineryanhyde.com/pay-it-forward.

Amerikiečių rašytoja, keliautoja ir fotografė Catherine Ryan Hyde (Katrina Rajan Haid) yra parašiusi daugiau kaip dvidešimt knygų ir pelniusi įvairių apdovanojimų. Rašytojos knygose – paprastų žmonių gyvenimas. Jos romanų veikėjai klysta, išgyvena nesėkmes ir nusivilia, bet visuomet atsitiesia. Catherine Ryan Hyde kūryba įkvepia į gyvenimą žvelgti optimistiškiau ir išsaugoti viltį net sudėtingiausiose situacijose.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 29)
TOP komentarai
 1. 100%
  Jauno ir sumanaus berniuko istorija, kuris norėjo pakeisti pasaulį. Knyga tikrai įkvepianti daryti gerus darbus ir apmąstyti, kad reikia tik šiek tiek pastangų, kad gyvenime būtume laimingi
 2. 100%
  Ši knyga nuostabi visomis prasmėmis. Perskaičiau ją vienų prisėdimu ir dar rekomendavau kitiems. Knyga apie gėrį, kurio mums taip trūksta pastaruoju metu :)
 3. 100%
  knyga verčianti pagalvoti ką pats gali padaryti, kad pasaulis bent šiek tiek būtų geresnis.
  paprasta, neištempta ir paliečianti jausmus.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()