Sekso džiaugsmas

ISBN kodas: 9955082992, EAN kodas: 9789955082996

The Joy Of Sex

Alex Comfort

EAN kodas: 9789955082996, ISBN kodas: 9955082992, SKU: 000000000001100300, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 223, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 9,5x20, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Margarita Bautrėnienė, Rita Vidugirienė

Ypatinga kaina
10,37 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Vaizdingumu, laisve ir įdomumu „Sekso džiaugsmui“ neprilygsta joks leidinys apie lytį ir mylėjimąsi. Pasirodžiusi 1972 m., knyga iškart tapo perkama ir iki šiol žavi aptariamomis temomis, detalėmis, ramiu ir smagiu pasakojimo stiliumi. Gausiai iliustruotos, žaismingumu trykštančios knygos visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 8 milijonai egzempliorių. Šis naujas patogaus formato leidimas yra atnaujintas ir papildytas.
Apie seksą Comfortas kalba linksmai, bet autoritetingai. Pirmojoje tikrai brandžioje informacinėje knygoje "Sekso džiaugsmas" sekso ir sveikatos tema nagrinėjama atsižvelgiant į AIDS grėsmę, pabrėžiama laimingo, ramaus lytinio gyvenimo svarba.
Tai knyga tiems, kurie nori praturtinti ir paįvairinti savo lytinį gyvenimą. Skaitytoją traukia puikios iliustracijos, atviras ir intymus pasakojimas.
Šiuolaikinio sekso vadovo autorius dr. Alexas Comfortas buvo vienas geriausių pasaulyje šios srities žinovų. Jį išgarsino atviri rašiniai apie meilę ir seksą.
Gerontologijos tyrimų pradininkas, vienas kovos už branduolinį nusiginklavimą iniciatorių, anarchistas, socialinis apžvalgininkas, romanistas ir poetas Alexas Comfortas parašė daugiau nei 50 knygų ir daugybę mokslinių straipsnių. Geriausiai žinomos jo knygos - "Sekso džiaugsmas" ir "Daugiau sekso džiaugsmo". Comfortas vadovavo Londono universiteto koledžo gerontologijos tyrimams, skaitė paskaitas Stanfordo universiteto Psichiatrijos katedroje, dirbo profesoriumi adjunktu Kalifornijos universiteto Neuropsichiatrijos institute Los Andžele, buvo Karališkosios medicinos bendrijos narys ir Amerikos psichiatrų asociacijos asocijuotasis narys. Mirė 2000 m. kovo mėn. sulaukęs aštuoniasdešimties.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...