Sen Maras .

ISBN kodas: 9955084405, EAN kodas: 9789955084402

CINQ-MARS

Alfred de Vigny

EAN kodas: 9789955084402, ISBN kodas: 9955084405, SKU: 000000000001100482, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Prancūzų, Formatas: 13,5x20, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Liucija Baranauskaitė

Ypatinga kaina
7,12 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Victor Alfred de Vigny (Viktoras Alfredas de Vinji) – vienas iš romantizmo metrų, poetas, romanistas ir dramaturgas, V. Hugo ir A. Diuma, H. de Balzako amžininkas ir draugas.
Šiame romane pasakojama apie sąmokslą prieš kardinolą Armaną de Rišeljė, galingąjį Liudviko XIII ministrą, kurį surengė jaunas aristokratas, markizas Anri de Sen Maras. Romane daug ryškių ir spalvingų veikėjų: garsusis kardinolas Rišeljė, jo paslaptingasis pagalbininkas kapucinas tėvas Žozefas, karalius Liudvikas XIII, markizo Sen Maro mylimoji Marija de Gonzaga.
Karaliaus dvaro intrigos, Rišeljė šnipų tinklas, kardinolo valdžios pomėgis, besaikės užgaidos, ryškus Liudviko XIII portretas, kuris kaip žmogus ir kaip karalius norėjo būti mylimas, markizo ir kunigaikštystės meilės labirintai – tai de Vinji sukurta savita istorinė ir meninė tiesa. De Vinji, norėdamas atskleisti vaizduojamą epochą, laisvai interpretavo faktus, tad šiame kūrinyje pirmiausia turėtume ieškoti ne istorinių faktų tikslumo, o patrauklios romantinės išmonės.
Šį kūrinį prancūzai yra ekranizavę.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...