20%
20%

Seniai miręs

ISBN kodas: 9786094033346, EAN kodas: 9786094033346

Dead and gone

Charlaine Harris

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 27)
Nominuota!

ISBN kodas: 9786094033346, EAN kodas: 9786094033346, SKU: 000000000002143937, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Leidimo metai: 2012-04-02, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 24,1x14,7x3,4, Knygyne: 6.29, Vertėjas: Rūta Steponavičiūtė, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
5,04 €
Knygyne
6,29 €

Sutaupote 1,25 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ganėtinai teatrališkai Erikas atrišo auksinę virvelę ir tylėdamas išvyniojo aksomą. Ant tamsios medžiagos tarsi brangakmenis sužibo ritualinis peilis, kurį paskutinį kartą regėjau Rodo mieste. Tada Erikas panaudojo jį pašventindamas dviejų vampyrų karalių santuoką, o vėliau būtent juo bakstelėjo sau, kai išgėręs mano kraujo turėjo duoti man savojo: paskutinis apsikeitimas krauju, kuris (bent jau mano nuomone) ir tapo sumaišties mano sieloje priežastimi. Dabar Erikas pakėlė žvilgančius ašmenis prie savo lūpų ir juos pabučiavo.

Vos tik Viktoras atpažino peilį, šypseną nuo jo veido tarsi vėjas nupūtė. Kurį laiką jis susirėmė su Eriku žvilgsniais.

– Labai įdomu, – galiausiai ištarė Viktoras.


Sukei Stekhaus kasdienis bendravimas su vampyrų ir vilkolakių bendruomenėmis Bon Tone ir jo apylinkėse yra kasdienybė. Ji susaistyta krauju su vampyrų vadu, draugauja su vietos vilkolakių gauja, dirba žmogui, kuris keičia pavidalą, ir turi brolį panterlakį... Bet daugumai miestelio žmonių vampyrai yra paslaptingos ir gundančios būtybės, o apie metamorfus jie išvis nieko negirdėję. Kol kas. Vilkolakiai ir metamorfai nutaria sekti įkandin vampyrų ir pranešti apie savo egzistenciją visam pasauliui. Viskas atrodo neblogai, kol baro aikštelėje randama nukryžiuota panterlakė. Sukė jaučia pareigą rasti žudiką, nes auka – brolio žmona. Tik mintis skaitanti mergina neįtaria, kad Bon Tonui gresia didesnis pavojus nei tas žudikas. Senesnė, galingesnė ir paslaptingesnė už vampyrus rasė ruošiasi karui, o Sukė taps tik menka pėstininke jų kovoje...
Kai japonai išrado sintetinį kraują, vampyrai išlindo iš savo slėptuvių ir žmonijai teko išmokti sugyventi su kita rūšimi. Sukė Stekhaus, Bon Tempo miestelio baro „Pas Merlotę“ padavėja, suintriguota: nors žmonių mintys jai kaip ant delno, ką mąsto vampyrai, perskaityti ji negali. Pirmasis vaikinas vampyras Bilas atskleidžia Sukei kitą pasaulį: pasirodo, egzistuoja ne tik vampyrai, bet ir vilkolakiai, fėjos, goblinai ir kitokie padarai, kol kas besidangstantys žmogišku pavidalu. Pasklidus žiniai apie telepatines Sukės galias, ji tampa neįkainojama teisėsaugai. O įgijusi metamorfų pasitikėjimą, mergina pamažu klimpsta į daugumai žmonių nežinomą gyvenimą. Plečiasi pažįstamų antgamų ratas. Mergina vis labiau traukia pavidalą keičiančių vyrų dėmesį, vis dažniau ji kviečiama tarpininkauti painiuose antgamtinių būtybių santykiuose, o jos galios antgamų kraujo dėka vis labiau auga.


Bestselerių autorė Charlaine Harris (1951 m.) gimė Misisipės valstijoje, baigė Rodo koledžą Memfyje, Tenesio valstijoje. Už detektyvų Tikros žmogžudystės seriją, kurios veiksmas vyksta Amerikos Pietuose, Ch. Harris 1990 m. buvo nominuota Agatos Christi apdovanojimui kaip geriausio metų romano autorė. 2001 m. pasirodžiusi pirmoji knyga iš romanų serijos apie vampyrus Miręs iki sutemų iškart pelnė Anthony apdovanojimą. Unikalaus stiliaus, kuriame žaismingai derinami keli stiliai, autorė yra Amerikos fantastų rašytojų organizacijos valdybos narė, Amerikos detektyvų rašytojų lygos narė, buvusi Amerikos fantastikos rašytojų aljanso prezidentė. Ch. Harris gyvena pietų Arkanzase su vyru, trimis vaikais, dviem šunimis, dviem šeškais ir antimi. Laisvalaikį praleidžia skaitydama, „sirgdama“ už sportuojančius vaikus, keliaudama ir žiūrėdama kino filmus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 27)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi, labai įtraukianti.
 2. 100%
  Dar daugiau veiksmo, kovų, Sukės praeities išaiškinimo. Įtraukia ir nepaleidžia.
 3. 100%
  Įtraukianti knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...