20%
20%

Septynetas

ISBN kodas: 9786094872426, EAN kodas: 9786094872426

Donata Kontenienė

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094872426, EAN kodas: 9786094872426, SKU: 000000000002188681, Puslapių skaičius: 480, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2022-01-10, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 19x13x3, Knygyne: 19.99, Leidykla: BALTO

Ypatinga kaina
15,99 €
Knygyne
19,99 €

Sutaupote 4,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pirmasis bestselerių autorės Donatos Kontenienės romanas atrakina duris į tviskantį Londono milijonierių pasaulį ir slaptą klubą, kuriam privalu priklausyti amžinai. Erotiškas ir aistringas „Septynetas“ akimirksniu pelnė skaitytojų simpatijas, pateko į perkamiausių knygų topus ir buvo lyginamas su pasauliniu bestseleriu „Penkiasdešimt pilkų atspalvių”.

Naujos pažįstamos Federikos paraginta, jauna vertėja Gabrielė Keinaitė atversti naujo gyvenimo puslapio skrenda į Londoną. Draugė išvykusi, tad žavią lietuvaitę tenka priimti jos broliui.

Antonis Barikelis – išvaizdus ir be galo turtingas. Tačiau įspūdinga išorė slepia randų išvagotą širdį ir demonų valdomą sielą. Tuos demonus Antonis maitina tuo, ką gali suteikti tik „Septynetas“ – uždaras klubas, kuriam priklauso turtingiausi ir galingiausi pasaulio vyrai.

Trauka, kurią vienas kitam pajunta Gabrielė ir Antonis, stipresnė už racionalų protą. Tik ar netikėtai įsiplieskusi meilė bus stipresnė už Antonio praeities šmėklas ir klubą, iš kurio neįmanoma pasitraukti?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gabrielė vertėja. Netikėtai pakliuvusi pas Antonį į namus per jo seserį. Antonis turi daug tamsių paslapčių, tačiau Gabrielės pasirodymas jo gyvenime priverčia jį keistis į gerąją pusę. Tarp jų gimsta ne tik aistra, bet ir meilė, tačiau Antonis slepia daug paslapčių nuo jos, o Gabrielei rūpi jas išsiaiškinti... Tačiau Antonis stengiasi ją apsaugoti nuo „Septyneto“ klubo visomis išgalėmis.

  Už knygą dėkoju rašytojai, kurią ji man padovanojo. Lyg perskaičiusi mano mintis, kad jau ieškojau šios knygos. Sudėjau daug vilčių į šią knygą, bet nenusivyliau. Aistros ir sekso kupinas romanas- mano skonis. Skaičiau kiekvieną lapą su pasimėgavimu. Ir rekomenduoju visiems, kam patinka itin daug erotikos knygose. Sekso čia buvo tiek daug, kad sunku net įsivaizduoti. Ach, tas seksualusis Antonis! Ši knyga man kažkiek priminė 50 Shades of Grey, tik čia buvo „Septyneto“ klubas su sadizmą mėgstančiais nariais. O šis klubas tikrai išliko paslaptingas iki paskutinių puslapių. O kur dar Italija... mano svajonių šalis. Florencija... niekada neužmiršiu savo vieno vakaro tenai, o rašytoja sugrąžino mane vėl tenai.

  Tad bendrai tarus knyga man labai patiko. Turbūt nesu dar skaitęs tokios erotiškos knygos. Kiekvienas lapas vertė rausti. Tad laukiu kada perleis antrą dalį, nes nekantrauju sužinoti kas toliau.
 2. 100%
  Oi kokia pilna meiles knyga♥️ labai patiko. Laukiu antros dalies
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...