32%
32%
Nauja
Nauja

Septyni Evelinos Hugo vyrai

The Seven Husbands of Evelyn Hugo

Taylor Jenkins Reid

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090305737, ISBN kodas: 9786090305737, SKU: 000000000002183255, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2020-02-11, Formatas: 21x14,5x3,6, Knygyne: 17.99, Leidykla: UAB Svajonių knygos , Vertėjas: Giedrė Rakauskaitė

Ypatinga kaina 12,19 € Knygyne 17,99 €

Sutaupote 5,80 € (32%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Įtraukiantis pasakojimas apie meilę ir šlovės kainą.“
Emily Giffin

Istorija, sužavėjusi viso pasaulio skaitytojus.

Šis susitikimas pakeis Monikos gyvenimą. Jauna žurnalistė gauna pasiūlymą parengti interviu su Evelina Hugo – Holivudo aktore, kuri padarė stulbinamą karjerą. Bet yra viena sąlyga: garsios moters istorija galės būti paskelbta tik po jos mirties. 

Evelina pasakoja apie tai, kaip ištrūko iš skurdo ir pakliuvo į išsvajotą kino pasaulį. Apie šlovę, pinigus, skandalus ir prožektorių šviesas... Holivude nė vienas nėra be nuodėmės. Kodėl Evelina buvo ištekėjusi net septynis kartus? Ką iš tikrųjų ji mylėjo? Jos gyvenime slypi paslaptis, kuri niekada neturėjo atsidurti pirmuosiuose laikraščių puslapiuose.

„Šią knygą privalo perskaityti visi Marilyn Monroe ir Audrey Hepburn gerbėjai. Jeigu Evelina tikrai būtų gyvenusi, būtų geriausia jų bičiulė arba... didžiausia konkurentė.“
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tiesiog vau.. Jau senokai skaičiau tokią puikią knygą. Joje buvo gausu visko : meilės, paslapčių, išdavysčių, skausmo, laimės.. Autorė palietė ir daug jautrių temų. Man labai patinka jos rašymo stilius ir tai, kaip ji pateikė šią istoriją.
  Nuo knygos buvo tikrai sunku atsitraukti, nes istorija labai intriguojanti.. Ir vis norisi sužinoti, kas gi vyks toliau. Tik perskaitę šią knygą suprasite kame čia "šuo pakastas".
  Tikrai nepaprastai gera knyga. Sukrečianti ir priverčianti susimąstyti.. Kiek esame pasiryžę padaryti dėl savo gyvenimo meilės? Ar pateisiname Evelinos elgesį? O gal ją teisiame?
  Neapsigaukite tie, kurie manote, jog Svajonių knygos leidžia tik lėkštus meilės romanėlius. Ši knyga tikrai verta skaitytojų dėmesio. Jau pernai buvau sužavėta Taylor Jenkins Reid kūrybos,o dabar tikrai žinau, jog atradau dar vieną mėgiamą autorę. Ir su nekantrumu lauksiu jos naujų knygų.
 2. 80%
  Tikrai patiko, istorija užkabina, lengvai skaitoma. Paliestos LGBT, moterų teisių, rasizmo ir smurto temos - tačiau labiau susitelkiama ties pagrindinės veikėjos išgyvenimais ir priimtais sprendimais. ⠀
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...