19%
19%

Septyni tiesos šydai

Die 7 schleier vor der wahrheit

Ruediger Schache

SKU: 000000000001105802, EAN kodas: 9789955386643, ISBN kodas: 9789955386643, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Puslapių skaičius: 200, Leidimo metai: 2010-06-01, Formatas: 14,7x18,8x1,8, Knygyne: 12.16, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Roma Reda Ptakauskienė

Ypatinga kaina 9,85 € Knygyne 12,16 €

Sutaupote 2,31 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šydas - tai jėga, kurios veikiami mes suvokiame pasaulį, kitus žmones ir pačius save. Dažnai šis suvokimas visiškai neatitinka tikrovės. Maža to, pasitaiko situacijų, kai ši jėga verčia mus reaguoti taip tiksliai ir aiškiai, lyg kažkokia nematoma būtybė mūsų viduje būtų nuspaudusi programos mygtuką. Bestselerių autorius Riūdigeris Šachė pasakoja apie septynias jėgas, lyg šydu uždengiančias nuo mūsų tiesą, ir nurodo būdus, kaip išsilaisvinti iš stereotipų, baimių, vidinių konfliktų bei saviapgaulės.

Neprireiks jokių ypatingų pastangų, gal tik savistabos akimirkų, kurios padės atpažinti šias jėgas savyje, jas fiksuoti ir tiesiog leisti joms ten būti. Sąmoningai suvokdami, kas vyksta, jūs tapsite laisvi ir galėsite tvarkytis savo gyvenimą taip, kaip trokštate.

Šioje nuostabioje pažintinėje kelionėje atskleisite savo gyvenimo paslaptis.

 Kelias į tiesos pažinimą veda per septynias iliuzijas. Jos - lyg šydai, nuo mūsų slepiantys esmę. Supratus tų šydų reikšmę ir juos nusimetus gyventi tampa daug paprasčiau ir prasmingiau: išsisprendžia konfliktai, pagerėja asmeniniai santykiai, atsiranda vidinė pusiausvyra ir ramybė. Kartu su autoriumi žengę septynis žingsnius, išsivaduosite iš iliuzijų ir pasieksite vidinę laisvę. Pažinęs gydančiąją tiesos galią žmogus išmoks vis labiau mylėti save ir kitus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...