19%
19%
Nauja
Nauja

Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys

The Seven or Eight Deaths of Stella Fortuna

Juliet Grames

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 14)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090138588, ISBN kodas: 9786090138588, SKU: 000000000001111531, Puslapių skaičius: 456, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-10-17, Formatas: 23,5x14,3x3,1, Knygyne: 21.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ina Rosenaitė

Ypatinga kaina 17,81 € Knygyne 21,99 €

Sutaupote 4,18 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kvapą gniaužianti vienos šeimos saga, kuri aprėpia viską: varginančią, bet spalvingą pietų italų kasdienybę, emigraciją nuo Kalabrijos iki Konektikuto, amerikietiškąją svajonę, bėdas, paslaptis ir sudėtingus šeimos narių tarpusavio ryšius. O visų šių likimo verpetų centre – nuolatinė, kartais protu nesuvokiama ir nuožmi vienos moters kova su savąja lemtimi.
Mirtis visuomet buvo Stelos Fortūnos gyvenimo dalis. Pačios paprasčiausios situacijos – pavyzdžiui, baklažanų kepimas ar kiaulių šėrimas – baigdavosi kraują stingdančiom pasekmėm, kažkodėl nuo pat vaikystės Stela dažniau nei kiti atsidurdavo prie gyvenimo ir mirties slenksčio. Prietaringa mergaitės motina buvo įsitikinusi: neapsieita be tamsiosios jėgos įsikišimo.
Graži ir protinga, įžūloka ir nepalenkiama Stela augo mažame Italijos Kalabrijos regiono kaimelyje kartu su jaunesniąja seserimi Tina ir kaip mokėdama ją saugojo nuo žiaurios realybės. Stela visa širdimi geidė laisvės ir nepriklausomybės – svajojo apie tokį gyvenimą, kokiam stereotipinė italų šeima
priešinasi kaip tik įstengia.
Prieš Antrąjį pasaulinį karą Fortūnoms emigravus į Ameriką, Konektikuto valstiją, prasideda naujas šeimos gyvenimo etapas. Savo vietos priešiškame naujame pasaulyje ieškojimas, artimiausių žmonių klaidos, nuodėmės ir sielos žaizdos, nesantaika tarp seserų senatvėje ir, žinoma, nuolatinis Stelos flirtas su mirtimi.
Konektikuto valstijoje gimusi ir gausioje italų šeimoje užaugusi Juliet Grames nuo pat vaikystės buvo apsupta knygų. „Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys“ – debiutinis romanas, tai beletrizuota jos močiutės gyvenimo istorija.  
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabus pasakojimas, lengvai skaitosi, siužetas įtraukiantis.
 2. 100%
  Nuostabi, įtraukianti, priverčianti išjausti veikėjus ir jų vidinius pasaulius knyga. Saga apie stiprią, nesuprastą ir.. pavargusią moterį. Rekomenduoju.
 3. 100%
  Visi tie, kuri mėgstate šeimos sagas tiesiog turite perskaityti šią knygą. Daug jausmų sukėlusi knyga, kuri galbūt iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti ir niekuo neypatinga. Tačiau tai - netiesa. Istorija labai daugiasluoksnė paliečianti ir opių temų : sunkumus emigracijoje, psichologinį smurtą, šeimos paslaptis. Paminėsiu tik keletą dalykų, nes nenoriu atskleisti per daug ir sugadinti Jums skaitymo malonumą.
  Net neabejoju, jog Stelos Fortūnos personažas nepaliks abejingų. Nors didžioji dalis šios knygos veikėjų buvo ryškūs, bet Stelos pamiršti tiesiog neįmanoma. Tai buvo tikras itališkas romanas, kuriame apnuoginta Stelos Fortūnos siela. Pasakojimas apie paprastą moterį, tačiau nugyvenusią nepaprastą gyvenimą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...