20%
20%

Septynios seserys. Majos istorija

THE SEVEN SISTERS

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 44)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002165909, EAN kodas: 9786094661457, ISBN kodas: 9786094661457, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-02-01, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 592, Spalvingumas: Nespalvotas, Formatas: 22,1x15,5x4,5, Knygyne: 15.75, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Kristina Miliūnienė

Ypatinga kaina 12,60 €
Knygyne 15,75 €

Sutaupote 3,15 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Lucinda Riley (Liusinda Raili) – britų rašytoja, kurios romanai „Orchidėjų namai”, “Levandų sodas”, “Mergaitė ant jūros skardžio” iš karto užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis.


“Septynios seserys. Majos istorija” – romanas apie Mają, pirmąją iš septynių seserų, pavadintų Plejadžių žvaigždžių vardais. Maja – vyriausia iš šešių įvaikintų seserų. Tėvui mirus, jos susirenka į pasakiškus vaikystės namus prie Ženevos ežero – bet tėvo valia laidotuvės jau įvyko, o kiekviena iš seserų gauna po nuorodą su paslaptingomis koordinatėmis. Jos nuveda Mają į Braziliją, kur galbūt gyvena tikroji jos šeima. Ten ir prasideda Majos istorija: iš laiškų ir susitikimų ji atkuria jaudinančią savo prosenelės praeitį.


Rio, 1927-ieji. Turtinga gražuolė Izabelė tekinama už aristokrato Gustavo. Bet prieš vestuves ji labai nori pamatyti Senąjį Pasaulį ir visus jo meno lobius… Draugės tėvas architektas projektuoja Kristaus Atpirkėjo statulą ir vyksta į Europą ieškoti skulptoriaus, kuris galėtų įkūnyti jo viziją. Puiki proga Izabelei išvysti Paryžių, o ten – Monparnasas, meno mokyklos studentai ir skulptoriaus, kuriančio Kristaus skulptūrą, padėjėjas Loranas. Izabelė supranta, kad be Lorano gyventi nebegali. Bet ji privalo grįžti į Rio ir tekėti…


Majos ir Izabelės likimai susipynę. Praeitis veikia dabartį.


Pirmoji iš septynių seserų sužino savo likimą ir randa laimę. Kas laukia kitų? Majos istorija – tai tik pradžia.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 44)
TOP komentarai
 1. Vaida
  100%
  Lucinda nereali! Knyga tiesiog "suvalgiau", nekantrauju perskaityti kitas dalis.
 2. Viktorija
  100%
  Iš pradžių galvojau, kad pradėsiu skaityti šią seriją tik tada, kai bus lietuviškai išleistos visos knygos. Tačiau kadangi dievinu Lucindos Riley kūrybą, nusprendžiau nieko nelaukti ir skaityti dabar. Aišku, kaip visada autorė manęs nenuvylė ir nors neįsivaizdavau kokia gali būti šios serijos idėja, iš šios knygos gavau viską, ko tikėjausi. Be to, dar mane labai sužavėjo, kad veiksmas vyksta mano svajonių mieste.
 3. Irma
  100%
  Labai įtraukianti knyga, kurią norisi vis skaityti ir sužinoti kas bus toliau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...