40%
40%
Nauja
Nauja

Šešėlių gaudytoja

ISBN kodas: 9786090144442, EAN kodas: 9786090144442

Jolita Herlyn Jolita Herlyn

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 15)

ISBN kodas: 9786090144442, EAN kodas: 9786090144442, SKU: 000000000001112538, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-02-15, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 21,3x14,3x2,7, Knygyne: 16.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 10,19 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 6,80 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jolita Herlyn – Vokietijoje gyvenanti lietuvių rašytoja. Baigusi filosofijos studijas Maskvoje, dėstė Klaipėdos universitete, dirbo miesto savivaldybėje, rašė straipsnius vietiniams laikraščiams, porą metų vedė TV laidą „Proto aistros“. Vėliau Kopenhagoje ketverius metus dirbo banke. Čia jos vyras Svenas ir pasiūlė šeimai persikelti į jo gimtąjį Hamburgą. 
Jolitos Herlyn meilės, aistrų ir gyvenimiško

s išminties kupini romanai buvo įvertinti skaitytojų. LATGA duomenimis, 2017–2019 metais Jolita Herlyn buvo skaitomiausių šalies bibliotekose lietuvių autorių trejetuke.
Dvidešimt septynerių metų Johana – sėkmės įsikūnijimas. Praeityje palikusi konfliktus su tėvais, jauna žurnalistė gyvena su karjeros laiptais kylančiu Marku, lanko senelių namus puoselėjančią ekscentrišką tetą ir ieško įdomių temų straipsniams. Kai darbas Johaną nuveda į sergančių ežių prieglaudą, jos gyvenimas ima keistis. Merginą ima lankyti keisti sapnai, ji regi paslaptingus ženklus ir vis dažniau jai kyla klausimas, ar čia tikrovė, ar tik laki jos vaizduotė… Tačiau žurnalistės smalsumas nugali, ir Johana ima ieškoti visų šių įvykių priežasčių, kol galiausiai mažutėje Danijos  Skarės saloje ji gauna atsakymą. Ir sužino, kad meilę nuo beprotybės skiria tik vienas žingsnis.

Tai jaudinantis, įtaigus ir spalvingas romanas su detektyvo elementais apie meilę ir jos iliuziją, apie drąsą kliautis intuicija ir  apie tai, kad kelio gale mūsų visada laukia apdovanojimas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Jolitos Herlyn romaną,,Šešėlių gaudytoja" skaičiau su dideliu pasimėgavimu.Tiek daug jame kūrybiškumo,vaizdinių ir mistikos,kurie priveda prie gyvenimiškų apmąstymų...
  Ačiū Jolitai Herlyn už nuostabią knygą!
 2. 100%
  Knyga labai lengvai skaitoma. Perskaičiau per tris dienas. Siužetas tap įtraukia, kad noris sužnoti kaip vskas buvo. Detektyvas, būtų pasakyti per banalu. Mistika...ne vien. Moters laimės paieškos. Atkaklus noras sužinoti kodėl? Savęs paieškos? Ir kartu viskas taip gražiai perpinta sudėliota, kad perskaitęs lieki sužavėtas autorės gebėjimu valdyti plunksną. Ačiū už nuostabią knygą.
 3. 100%
  Jolitos Herlyn knygą "Šešėlių gaudytoją" perskaičiau vienu ypu ir su dideliu pasimėgavimu. Jolita rašo labai pagauliai ir išlaiko skaitytojo dėmesį iki paskutinio puslapio. Autorės teksto stiprumas glūdi siužeto intensyvume, istorinių ir geografinių faktų pateikime ir, žinoma, netikėtose detalėse, gražiai surišančiose pagrindinės herojės nuotykius ir lemtingus sprendimus. Knyga prasideda ežiukų prieglaudoje, kas galėjo pagalvoti, kad tokios egzistuoja!? Knygoje taikliai aprašomos vietos, kurias aš pažįstu, smagu buvo vėl nukeliauti i Hamburgą , Svendborgą ir Skarės salą. Knyga labai kinematografiška, nesunkiai įsivaizduoju pagal ją pastatytą filmą. Mane ypač imponavo pagrindinės herojės nesusitaikymas su namų šeiminikės įvaizdžiu ir vaidmeniu, jos drąsa ir avantiūriškumas. Rekomenduoju šią knygą visoms ir visiems, klaidžiojantiems koronos rūke, kaip tas ežiukas iš animacinio filmuko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...