20%
20%
Nauja
Nauja

Šešėlių gaudytoja

ISBN kodas: 9786090144442, EAN kodas: 9786090144442

Jolita Herlyn

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786090144442, EAN kodas: 9786090144442, SKU: 000000000001112538, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2021-02-15, Formatas: 21,3x14,3x2,7, Knygyne: 16.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 13,59 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jolita Herlyn – Vokietijoje gyvenanti lietuvių rašytoja. Baigusi filosofijos studijas Maskvoje, dėstė Klaipėdos universitete, dirbo miesto savivaldybėje, rašė straipsnius vietiniams laikraščiams, porą metų vedė TV laidą „Proto aistros“. Vėliau Kopenhagoje ketverius metus dirbo banke. Čia jos vyras Svenas ir pasiūlė šeimai persikelti į jo gimtąjį Hamburgą. 

Jolitos Herlyn meilės, aistrų ir gyvenimiško

s išminties kupini romanai buvo įvertinti skaitytojų. LATGA duomenimis, 2017–2019 metais Jolita Herlyn buvo skaitomiausių šalies bibliotekose lietuvių autorių trejetuke.
Dvidešimt septynerių metų Johana – sėkmės įsikūnijimas. Praeityje palikusi konfliktus su tėvais, jauna žurnalistė gyvena su karjeros laiptais kylančiu Marku, lanko senelių namus puoselėjančią ekscentrišką tetą ir ieško įdomių temų straipsniams. Kai darbas Johaną nuveda į sergančių ežių prieglaudą, jos gyvenimas ima keistis. Merginą ima lankyti keisti sapnai, ji regi paslaptingus ženklus ir vis dažniau jai kyla klausimas, ar čia tikrovė, ar tik laki jos vaizduotė… Tačiau žurnalistės smalsumas nugali, ir Johana ima ieškoti visų šių įvykių priežasčių, kol galiausiai mažutėje Danijos  Skarės saloje ji gauna atsakymą. Ir sužino, kad meilę nuo beprotybės skiria tik vienas žingsnis.

Tai jaudinantis, įtaigus ir spalvingas romanas su detektyvo elementais apie meilę ir jos iliuziją, apie drąsą kliautis intuicija ir  apie tai, kad kelio gale mūsų visada laukia apdovanojimas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga labai patiko, labai lengvai skaitosi, beje, kaip ir kitos šios autorės knygos. Tik visai nepatiko pabaiga - viskas pasibaigė dviem puslapiais. Galėjo pasilikti neatskleisti įvykiai ir tai būtų buvusi antros dalies pradžia ...
 2. 100%
  Perskaičiau romaną " vienu ypu" ,kaip visuomet Jolitos stilius aiškus,intriguojantis,konkretus,aprašant vietoves,miestus,buitį,veiksmus lovoje...Aišku,jos romanai,vis tiek,daugiau iš feministinės pozicijos,vyrai gal ne visur sutiktų su pateiktomis versijomis ir išvadomis,bet...įdomu...
  Nors, pats nelabai mėgstu " mistiką" labiau realius,kad ir nenuspėjamus gyvenimo vingius,šitą,aprašytą,su konkrečiais istoriniais faktais apie " ežiukų magiją", konkrečiomis ištraukomis apie žinomų žmonių Meilės istorijas,pakankamai suintriguoja! O,magiškų ledų sala Danijoje leidžia varvinti seilę ir norą kada nors ten nuvykti!
  Kaip,skaičiau Kėdainiuose verslininkų pora vienoje kavinėje pristato-Agurkų ledus !? Sėkmės rašytojai !
 3. 100%
  Skaičiau, labai patiko! Patiko, kad veiksmas vyko Vokietijoje ir Danijos saloje, buvo smagu pakeliauti bent knygos puslapiais, sužinoti naujo, o ir apie laivus keletą naujų žodžių sužinojau! Man patinka, kad autorė įtraukia į tekstą taip, jog neina knygos padėti į šalį :) Ir labai patiko pabaiga, labai romantiška.
  Lauksiu naujų romanų! :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...