GERA KAINA

Šešėlių kerėtojas .

ISBN kodas: 9955087994, EAN kodas: 9789955087991

Shadowmancer

G.P. Taylor

EAN kodas: 9789955087991, ISBN kodas: 9955087994, SKU: 000000000001101104, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 350, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 13x20,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Renata Valotkienė

Ypatinga kaina
4,86 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Vikaras Obadijus Demurelas – “daugiau nei tik žmogus, bendrauja su mirusiaisiais – tai šešėlių kerėtojas”. Pasitelkdamas blogį ir piktąsias jėgas, jis siekia užvaldyti aukščiausią visatos galią. Jo neįstengia sulaikyti niekas. Jam atrodo, kad kai į jo rankas pateks abu paslaptingieji Keruvimai, prieš jį klaupsis net Dievas, ir jam paklus visos gamtos stichijos. Tačiau jo kelyje atsiranda kliūčių – tai juodaodis Rafa, Keitė, Tomas ir paslaptingasis kontrabandininkas Džeikobas Kreinas, kurie stoja į kovą su blogiu.
 
Apie autorių:
 
G.P. Tayloras – 43 metų pastorius vikaras, gyvenantis Klaftone, Šiaurės Jorkšyre. Jis atsiskleidė daugelyje veiklos sričių: išmėgino jėgas roko muzikoje, dirbo visuomeninį darbą, 10 metų buvo policininkas. O rašyti pradėjo tik visai neseniai. Kai užbaigė pirmąją savo knygą “Šešėlių kerėtojas”, kai kurie skeptikai suabejojo, ar nors vienas leidėjas susidomės didaktine alegorija vaikams apie krikščionybę ir juodąją magiją, juolab, kad kova tarp gėrio ir blogio vyksta XVIII a. Tayloras nepaisė tokių pastabų, tačiau knygos leidimui neturėjo pinigų, taigi pardavė savo motociklą ir savo lėšomis už 3500 svarų išleido “Šešėlių kerėtoją”. Leidykla “Faber” netrukus nusipirko jo knygos teises, ir ši 15 savaičių išbuvo populiariausių britų knygų viršūnėje, taigi pastorius tapo milijonieriumi. Netrukus jis pardavė knygos autorines teises JAV už 314 000 svarų – sakoma, tai triskart daugiau, nei JAV gavo J.K. Rowling už pirmąją knygą apie Harį Poterį. G.P. Tayloras jau yra pasirašęs sutartį su leidykla kitoms šešioms knygoms. “Šešėlių kerėtojas” laikomas krikščioniškąja alternatyva Hariui Poteriui. Knyga išversta į 20 kalbų.
Pagal šią knygą Holivudas ketina kurti filmą, už jos ekranizaciją sumokėjęs G.P. Taylorui 2,25 milijono svarų.
G.P. Tayloras tyrinėja įvairias pasaulio paslaptis, skaito paskaitas apie antgamtinius reiškinius ir folklorą.

 
 
“Šešėlių kerėtojas” nukelia į XVIII amžių, į niūrų, tamsų prietarų, magijos ir kerėjimų pasaulį. Paskutine auka čia gali tapti net patsai gyvenimas.
Šis pasakojimas, kuriame susipina istorija, religija, folkloras, veikia magiškos jėgos, o į kovą su blogiu įsivelia net kontrabandininkai, prikaustys ir jauno, ir seno dėmesį. Mistika, paslaptingumas ir visur tykantys pavojai įtrauks skaitytoją į įvykių sūkurį ir kaitins  vaizduotę.
 
“Tai didžiausias įvykis vaikų literatūroje po “Hario Poterio” (The Times).
 
“Nuotykių knyga, kurioje įvykiai klostosi gyvai, užimančiu kvapą greičiu”  (Observer).
 
“Šešėlių kerėtojas” dingsta iš lentynų tarsi jį būtų užkerėjęs burtininkas” (Herald).
 
“Magiškas pasakojimas apie vikarą ir kerėtojus” (Daily Telegraph).

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...