GERA KAINA

Šešėlių kuždesys

ISBN kodas: 9786090127827, EAN kodas: 9786090127827

Das Flüstern der Schatten

Jan-Philipp Sendker

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 13)

EAN kodas: 9786090127827, ISBN kodas: 9786090127827, SKU: 000000000001110861, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 328, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-05-15, Formatas: 23,5x14,3x2,8, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Danguolė Žalytė

Ypatinga kaina
6,40 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Šešėlių kuždesys“ –  jautrus ir įtraukiantis pasakojimas apie skausmą, netektį, prisiminimus, pasitikėjimą, draugystę, susitaikymą, atleidimą ir meilę.

Po skaudžios netekties iširus šeimai, Polas nusprendžia pasislėpti nuo pasaulio atokioje Honkongo saloje. Sąmoningai pasirinkęs vienatvę, jis bet kokia kaina vengia žmonių ir visomis jėgomis puoselėja širdyje išlikusias praeities nuotrupas. Jo susikurtas kiautas pamažu ima eižėti sutikus savų kančių patyrusią Kristiną, o prie žmonių vėl artintis priverčia netikėtas prašymas padėti dingusio žmogaus byloje.

Su bičiuliu iš vietos policijos sekdamas nusikaltimo pėdsakais, Polas įsipainioja į paslapčių, korupcijos ir pavojų voratinklį. Tuo pat metu jis ima vaduotis ir iš savo vidinio voratinklio. Gimstantys jausmai jį mylinčiai moteriai priverčia Polą atmerkti akis, pažvelgti į skaudžią praeitį, pamažu susitaikyti su netektimi ir atleisti sau.

Jau pats pirmasis Jano-Philippo Sendkerio (Janas Filipas Zendkeris) romanas „Širdies dūžiai“ tapo bestseleriu, o autorius imtas lyginti su Paulo Coelho  ir Laurent’u Gounelle’iu („Dievas visada keliauja incognito“). Sulig kiekvienu nauju jo romanu vis daugiau žmonių visame pasaulyje pasineria į nuostabią, jaudinančią, poetišką ir rytietiškomis spalvomis nuspalvintą autoriaus kuriamą realybę.

Daug gražių apibūdinimų, pasikartojimų, jausmo, išgyvenimų. Tai buvo pirma knyga, pravirkdžiusi mane jau prologu.  Aš mėgstu tokias knygas... Tokias truputį apie gyvenimo prasmę, truputį apie tai, ką žmogus gali iškęsti...

Skaitytoja Dana iš Vilniaus

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tolimieji rytai, gražios vietos, įdomus mastymas, su daug kiniškų posakių. Pradžia būvo nuobodoka, bet vėliau jau sudomino. Apie kantrią meilę, ir tiesos suvokimą, ar tikrai mūms reikia viską žinoti? Ar tiesos žinojimas nuramina? Skaitant lėtai ir ramiai, visus atsakymus galima rasti.
 2. 100%
  Labai įdomus knyga,kad labai patiko
 3. 100%
  Puikus kūrinys,nukeliantis į tolimus kraštus, leidžiantis nusiraminti, mėgautis lėtu kokybišku skaitymu.
  Knyga, turinti išliekamąją vertę ir priverčianti susimastyti apie gyvenimiškas vertybes bei prioritetus.
  Kam norisi veiksmo, greitos įvykių sekos, ši knyga netiks.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...