19%
19%

Šešėlių princesė

Shadow Princess

Indu Sundaresan

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 14)

EAN kodas: 9789955387336, ISBN kodas: 9789955387336, SKU: 000000000001105969, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2010-09-01, Formatas: 15x24x3, Knygyne: 13.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Danguolė Žalytė

Ypatinga kaina 10,84 € Knygyne 13,39 €

Sutaupote 2,55 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Keturioliktojo Mogolų imperatoriaus Šah Džahano vaiko gimimas kainavo motinai gyvybę. Netekęs mylimos žmonos, imperatorius pražilo per vieną naktį, o savo kančią įkūnijo įspūdingu pastatu - Tadž Mahaliu. 
 

Apie Mogolų imperatorių dukteris ir seseris tikrai žinomas tik vienas dalykas: nuo imperatoriaus Akbaro (1542-1605) laikų joms buvo uždrausta ištekėti. Sostą galėdavo paveldėti bet kuris (o ne vyriausias kaip Europoje) princas, todėl pretendentų į karūną pakakdavo ir be žentų. Apie asmeninį princesių gyvenimą nežinoma beveik nieko: Mogolų istorikų nedomino bevaikės senmergės, o europiečiai apie griežtai saugomas haremo moteris, dėl menkiausio nieko baudžiamas mirtimi, tegalėjo surašyti turgaus paskalas.

Vyriausioji Šah Džahano duktė Džahanara po staigios motinos mirties tampa tėvo patikėtine, ir tai daugiausia, ko ji gali tikėtis. Kilmė ir tradicijos ją pasmerkia tyliam gyvenimui ir vienatvei. Tačiau princesė nusprendžia nepaisyti draudimų...

Šlama šilkas ir muslinas, kibirkščiuoja briliantai, rūksta smilkalai, tvenkiniuose plaukioja auksinės žuvelės, stori persiški kilimai slopina žingsnius, vėjas atpučia žydinčių medžių aromatą, o naktį aliejinės lempos apšviečia tachtas, kalnus pagalvėlių, vėduokles ir šokėjas.

Istorija susilieja su pasaka, ir brangakmeniais nusagstyto narvo durys prasiveria...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 80%
  Nuostabus egzotika, rytų spalvomis ir papročiais persmelktas romanas, kuris įtraukia skaitytoją ir leidžia jam iš arčiau susipažinti su mažai pažįstama kultūra.
 2. 80%
  Knygą skaičiau todėl kad rašoma apie Indiją. Apie Tadž Mahalą.Labai žaviuosi indija, mano svajonė ją aplankyti. Knyga patiko. rašoma, apie Tadž mahalio statybas, mirus imperatoriaus žmonai. Tai atminimas jai. Apie Mogolų imperatoriaus dukras, neapykantą patiems artimiausiems žmonės. Rytų krašto papročius bei tradicijas.
 3. 80%
  Istorija įdomi, "kampas" paimtas taip pat netradicinis, tik šiek tiek apsunkina skaitymą begalybė titulų ir rytietiški vardai, kurie dažnai būna labai vienodi. Tenka grįžti atgal ir pasitikslinti, apie ką rašoma.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...