19%
19%

Seserų varpai

SØSTERKLOKKENE

Lars Mytting

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 14)
Nominuota!

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111786, EAN kodas: 9786090139257, ISBN kodas: 9786090139257, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Norvegų, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 392, Leidimo metai: 2019-11-22, Formatas: 23,5x14,3x3,4, Knygyne: 19.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Viktorija Gercmanienė

Ypatinga kaina 15,63 € Knygyne 19,29 €

Sutaupote 3,66 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Norvegijos rašytojas Larsas Myttingas lietuvių skaitytojams pažįstamas iš romano „Plauk su skęstančiais“. Ši knyga, išversta į beveik 20 kalbų, buvo apdovanota prestižine Norvegijos knygynų premija, o Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga ją įtraukė į vertingiausių 2017 m. verstinių knygų sąrašą. Jūsų rankose – antrasis lietuviškai išleistas L. Myttingo romanas.
Atokiame XIX a. pabaigos Norvegijos kaime gyvena dvidešimtmetė Astrida. Šiose apylinkėse įprasta, kad moterys teka anksti, pagimdo būrį vaikų ir miršta nualintos ūkio darbų ir nepriteklių. Astrida svajoja apie kitokį gyvenimą – galbūt jos viltys išsipildys tapus jauno pastoriaus Kajaus žmona. Tačiau beužgimstančius abipusius jausmus aptemdo Kajaus planas vietoj senos 1170 m. bažnyčios pastatyti naujus erdvesnius maldos namus. Siamo dvynių Halfridos ir Gunhildos atminimui XVI a. nulieti varpai bus pakeisti naujais. Legenda byloja, kad Astridos protėvių padovanoti varpai yra stebuklingi ir artinantis pavojui patys ima skambėti. Astridos jausmus Kajui sujaukia į kaimelį atvykęs Dresdeno
meno akademijos studentas Gerhardas. Tarp dviejų vaikinų besirenkančiai
Astridai bandant įveikti dvejones, netikėtai ima skambėti stebuklingieji
Seserų varpai...
Savitas ir užburiantis Larso Myttingo stilius įtraukia ryškiu veikėjų ir aplinkos vaizdavimu. Autentiškų detalių kupiname istoriniame pasakojime susipina buitis ir mistika, namų saugumas ir poreikis pažinti pasaulį, krikščionybės ir pagonybės priešprieša. Romane nagrinėjamos ir visiems laikams aktualios žmogaus laisvės, tobulėjimo,asmeninės ir bendruomeninės istorijos temos.
Romanas „Seserų varpai“ – neabejotinai viena geriausių šių metų
knygų Norvegijoje. (Dagens Naringsliv)
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dėmesį prikaustanti knyga, kurios pasakojimas persipina legendomis bei istoriniais motyvais. Kūrinyje vaizduojami ryškūs veikėjų charakteriai, kurie susiduria akis į akį su savo sąžine, likimu ir siekia išsaugoti tai, kas jiems brangu.
 2. 100%
  viena geriausių 2020 knygų
 3. 100%
  Tai kažkas magiško ir sunkiai apibūdinamo žodžiais. Kūrinys, kuriame nėra daug vienas kitą keičiančių įvykių, bet jame to ir nereikia. Istorija tikrai paliečia, o užvertus paskutinį puslapį negali paaiškinti kaip jautiesi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...