Šeštas jausmas yra pirmas

ISBN kodas: 9786094663222, EAN kodas: 9786094663222

Algirdas Toliatas

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786094663222, EAN kodas: 9786094663222, SKU: 000000000002176849, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-07-05, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 22,1x14,7x2,1, Knygyne: 10.69, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
8,55 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Šeštas jausmas yra pirmas“ – trečioji kunigo Algirdo Toliato pamokslų knyga, liturginių A metų pamokslų ciklas, kuriame plėtojamos pirmosiose knygose gvildentos temos. Interpretuodamas Šventojo Rašto fragmentus autorius nagrinėja psichologines, dvasines, moralines ir vertybines problemas. Kunigas Algirdas kreipiasi į visus – tikinčiuosius, netikinčiuosius ir ieškančiuosius. Jo žodis įtaigus ir įtikinamas, jo santykyje su Dievo Žodžiu iškyla ne tik tūkstantmetė krikščionybės istorija, bet ir tikėjimo bei modernybės sąsajos. Knygos tikslas – ne tiek plėsti pažinimą, kiek padėti gilintis į savo sielą ir sąžinę. Ji kviečia žmogų sąmonėti ir skatina jo pokytį bei dvasinę pažangą.


Interviu su autoriumi „Labas rytas, Lietuva“ laidoje >>


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gera ne tik girdėti Dievo žodį Bažnyčioje, bet ir dar kartą perskaityti šiuos pamokslus
 2. 100%
  Kiekvienas ras minciu kurios pritiks jam paciam ir skatins keistis, analizuoti save ir atsakys i jam rupimus klausimus.
 3. 100%
  Tai knyga, kurią skaitai likęs su savimi, bent man, reikalinga buvo ramybė ir tyla. Ilgokai skaičiau, nes autoriaus mintys, citatos privertė mąstyti, galvoti, sutikti arba prieštarauti, į daugelį dalykų pažvelgti naujai, kitaip. O tie retoriniai klausimai: „Ar verta tempti iš paskos ar širdyje tai, ko nepakeisi? Ar neverčiau būtų iš to pasimokyti ir atsikračius naštos lengviau eiti į priekį? ir t.t. Okiek gražių minčių: „Savigaila - tai ne meilė. , nes gailėdami savęs, užuot darę pažangą, ėję į priekį, sukame ratu“, „Pakantumas nėra abejingumas, jei atsižvelgiame į kitą ir kitokį žmogų“, „Mūsų dvasinis gyvenimas - tai kopimas į kalną“, „Babelio bokštas - tai ribotos žmogaus išminties be Dievo simbolis“, „Jei žmogus jaučiasi atsakingas, jis yra aktyvus. O aktyvus žmogus yra kūrybiškas“ ir t.t. O labiausia patiko šiuolaikiškumas: „Kiekvienas turime viduje asmeninę biblioteką. Ten prirašyta failų, apie kuriuos ir patys užmiršome. Jei jie nebeveikia, nes parašyti prieš trisdešimt ar keturiasdešimt metų, nebepasiekia, neužkabina vidinių programų, nesujaudina, nesuvirpina, matyt, neaktualūs. Todėl atnaujinkime savo įrangą ir keiskime naršykle ir kt.
  Tad manau, ši knyga kviečia į Kelionę, įpila naujų žarijų, kad tas vidinis pasaulis vėl rusentų, o gal ir suliepsnotų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...