19%
19%

Šeštasis jausmas. Ką ir kaip pasakome be žodžių

Fingertoppskänsla: en nödvändig manual i social kompetens

Henrik Fexeus

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111460, EAN kodas: 9786090134917, ISBN kodas: 9786090134917, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2018-10-30, Formatas: 21,3x14,3x2,7, Knygyne: 14.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Agnietė Merkliopaitė

Ypatinga kaina 11,65 € Knygyne 14,39 €

Sutaupote 2,74 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Henrikas Fexeus, žinomas švedų psichologinės manipuliacijos specialistas, lektorius, bestselerių autorius, šioje knygoje šmaikščiai ir įtaigiai kalba apie neverbalinį bendravimą, įtaką, empatiją, dalijasi patarimais, kaip galima pagerinti savo bendravimo įgūdžius.

Jis atskleidžia, kaip elgiasi lyderiai, kokius santykius jie kuria, kaip sugeba uždegti aplinkinius savo idėjomis ir užgesinti konfliktus, jiems dar neįsiplieskus. Šioje knygoje rasite patarimų, kaip panaudoti savo galimybes ir sukurti visaverčius santykius.
Sužinokite:
• kaip kurti santykius ir daryti įtaką žmonėms;
• kaip tinkamai panaudoti naujausias psichologines žinias;
• kaip prisipažinti suklydus;
• kaip išmokti atvirai kalbėti apie savo norus ir jausmus;
• kaip išmokti išklausyti draugą, šeimos narį ar kolegą;
• ir kodėl vieniems žmonėms pavyksta sukurti visaverčius santykius, o kitiems ne.

Esu parašęs daug knygų apie bendravimą ir mūsų galvose slypinčias keistenybes. Šios knygos gimė iš mano susidomėjimo šia tema bei troškimo, kad kuo daugiau žmonių išmoktų sėkmingiau bendrauti ir geriau suprasti save. Skaitydamas paskaitas paprastai sakau, kad galite skirti visą pasaulio laiką vien tam, kad jūsų bendravimo įgūdžiai patobulėtų, nes jie tiesiog negali suprastėti. Svarbiausia, kad taip ir darytumėte.
Henrikas Fexeus
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ši knyga man labai padėjo. Juk santykiai - nelengvas, kasdienis darbas. Nemažai teksto pasibraukiau, galvoju net persirašyti. Rekomenduoju visiems, kurie domisi bendravimu, komunikavimu vienam su kitu, santykių puoselėjimu ir noru pažvelgti į visą tai iš kitos prizmės, tos, kurią aprašė šios knygos autorius :)
 2. 100%
  Sužinojau įdomios informacijos, ne kartą su markeriu pasibraukiau sakinius. Manau, dar ne kartą ją atsiversiu.
  Taip pat lengvai skaitosi, įtraukianti.
 3. 100%
  Apie šeštąjį jausmą, taip kaip jis dažniausiai suprantamas, šioje knygoje nekalbama. Joje konkrečiai, aiškiai, pateikiant pavyzdžių, paaiškinamos bendravimo subtilybės, dedami akcentai į ką atkreipti dėmesį pokalbio metu siekiant geriau suprasti pašnekovą, o ne juo manipuliuoti. Knygą rekomenduočiau skaityti, ypač tiems, kurie šia tema knygų dar nėra skaitę.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...