Šiaudas, žarija ir pupa. Garsinė pasaka

ISBN kodas: 9786094794254, EAN kodas: 9786094794254

Broliai Grimai

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002188691, ISBN kodas: 9786094794254, EAN kodas: 9786094794254, Puslapių skaičius: 24, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2022-01-13, Formatas: 22,5x32x1,8, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
18,47 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Iliustruota, Beatos Nicholson balsu įgarsinta nuotykinė istorija, papildyta muzika ir linksmais garsiniais intarpais, sužadins vaiko vaizduotę bei norą skaityti, o dideli mygtukai leis vaikui savarankiškai klausytis pasakos vėl ir vėl. 
Besimokantiems skaityti – papildomi SKIE-ME-NUO-TO pasakos teksto puslapiai
Ši Brolių Grimų pasaka aiškina daiktų kilmę: kodėl pupa turi dvi dalis, tarsi siūle susiūtas?
Istorijos pradžia – gyvenimiška situacija, kai moterėlei kuriant ugnį ant žemės nukrenta šiaudas ir žarija, o verdant sriubą iš saujos išsprūsta pupa. Šie skirtingi veikėjai draugiškai ieško būdų, kaip išspręsti bendras problemas. Susidūrus su kliūtimi – upeliu – šiaudas nusprendžia pabūti tiltu, kad draugai persikeltų per upelį. Viskas būtų pavykę, kaip sumanyta, jei žarija nebūtų sustojusi tilto viduryje ir pradėjusi galvoti tik apie save ir savo baimes... Pamiršusi kitus ir sukėlusi pavojų šiaudui, smarkuolė pati pokšteli į vandenį. Pupa plyšta juokais, tačiau iš nelaimės šaipytis nevalia, todėl ji skyla perpus. Laimė, lengvabūdę pupą susiuva pro šalį keliaujantis siuvėjas. Bet pupos iki šiol tebeturi tą siūlę, primenančią nedraugišką juoką.
Knygą iliustravo talentingas dailininkas, stalo žaidimų, knygų iliustratorius Dovydas Čiuplys, net menkiausiose kasdienybės detalėse žaviai kuriantis nuotykį ir su šypsena kurstantis mažųjų vaizduotę.
Pasakos garsą sukūrė kompozitorius, muzikantas Vytautas Leistrumas, kuriantis muziką filmams ir spektakliams bei koncertuojantis su bendraminčių grupe SOLO ANSAMBLIS.
Įgarsino kulinarijos, TV laidų autorė ir vedėja Beata Nicholson, ir šioje knygoje džiuginanti visiems atpažįstamu laisvu, užkrečiančiu juoku.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    pasaka grazi.paveiksleliai grazus. bet beatos balsas nelabai tinka, truksta gero igarsinimo, kad vaikus sudomintu. nes dabar atrodo skaito is lapelio vienoda intonacija.
    taip pat gana sunkiai spaudziasi mygtukai, vaikui sunku paspausti.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...