20%
20%

Sicilietiška istorija

The Food of Love Cookery School

Nicky Pellegrino

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 7)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094442278, ISBN kodas: 9786094442278, SKU: 000000000002173993, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-09-14, Formatas: 21,5x14,5x2,3, Knygyne: 13.79, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Simona Dobrovolskytė

Ypatinga kaina 11,04 €
Knygyne 13,79 €

Sutaupote 2,75 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Saulės nugairintose Sicilijos kalvose Lukas Amorė moko gaminti valgius, kurių receptus jo šeimos moterys perdavė iš kartos į kartą. Ruošdamasis priimti naują grupę kulinarijos mokykloje „Meilės maistas“, jis tikisi, kad kursai bus tokie patys, kaip visada. Jis gamins valgį, veš savo mokinius aplankyti vynuogynų ir alyvmedžių giraičių, valgys kartu, susibičiuliaus ir po dviejų savaičių jie išsibarstys po visus pasaulio kampelius, iš kurių buvo atvykę. Tačiau Luko laukia staigmena.
Šį kartą į kursus užsirašė keturios moterys. Kiekviena iš Sicilijoje praleisto laiko tikisi daugiau nei vien naujų valgio gaminimo įgūdžių. Molė – gurmanė ir darbo išsekinta mama, leidžiasi į seniai išsvajotas atostogas. Tricija – viena geriausių Londono advokačių, nusprendžia atitrūkti nuo jėgas sekinančio darbo ir šeimos. Valerija, sielvartaujanti dėl savo partnerio mirties, bando pradėti gyvenimą be jo. Neseniai skyrybas išgyvenusi Popė atvyksta į Siciliją susipažinti su vietove, kurioje gimė ir augo jos senelis.
Užsimegs draugystės, bus dalijamasi paslaptimis ir gyvenimo istorijomis. Lukas dar nežino, kad moterų grupelė pakeis jo gyvenimą. O Molei, Tricijai, Valerijai ir Popei ši kelionė reikš naują pradžią.
Sicilietiška istorija – ilgai skaitytojų laukta, jau trečioji Nicky Pellegrino knyga lietuvių kalba.


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. Silvija
  100%
  idomi, kupina žavesio
 2. Dalia
  100%
  Grazus,lengvas vasariskas romanas.
 3. Dale
  100%
  Tai romanas apie draugystę, meilę, tradicijas ir papročius, maistą. Veiksmas vyksta Sicilijoje, kulinarijos mokykloje „Meilės maistas“, kuriai vadovauja Lukas Amorė.Atvyksta 4 moterys, kurios tikisi ne tik išmokti gaminti naujus valgius, bet ir kažko daugiau. Keturios moterys Molė, Valerija, Tricija ir Popė yra skirtingos, turinčios savo problemas, savą skausmą. Patiko jų bendravimas, noras padėti viena kitai. Labai nustebino, kai išaiškėjo, kad Molė serga onkologine liga, Tricijos supratingumas, sužinojus apie Molės ligą. O kiek minčių apie mitybą, maisto svarbą: „Valgis maitina visą kūną, o architektūra - tik akis“, „Laukiniai maisto produktai yra nenuspėjami, bet vertingi“, Į šį patiekalą buvo įdėta tiek daug meilės Ji jautė Sicilijos ir saulės skonį“, „Maistas jam visada buvo būdas atsikratyti susivaržymų“.
  Knyga įdomi, verčia mąstyti, žavi Sicilijos įžymios vietos, gamta, receptai, patiekalų pavadinimai, ingredientai. Graži mintis: Tricija stengėsi negalvoti, kaip traukėsi pasaulio ribos, ir apie visus būdus, kuriais buvo galima vis lengviau surasti vienas kitą... ir būti atrastam“.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...