Nauja
Nauja

Sidabro liepsnų dvaras. Ketvirta knyga. E.knyga

ISBN kodas: 9786090153703, EAN kodas: 9786090153711

A Court of Silver Flames

Sarah J. Maas

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000011003261, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090153711, ISBN kodas: 9786090153703, Puslapių skaičius: 784, Leidimo metai: 2023-01-18, Formatas: 0x0x0, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Daumantas Gadeikis

16,18 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Skaitytojams nuo 18 metų


Galia ir meilė, aistra ir prievarta, magija ir mirtini pavojai susipina prikaustančiame Sarah J. Maas serijos „Dyglių ir rožių dvaras“ tęsinyje.


Aršioji Nesta Arčeron, Feirės sesuo, panardinta į Katilą ir prieš savo valią paversta Didžiąja Fėja, niekaip negali rasti vietos keistame ir pavojingame pasaulyje, kuriame atsidūrė. Dabar, nebegalėdama grįžti į žmonių žemes, privalo dirbti bibliotekoje ir treniruotis su Kasianu, kad išmoktų valdyti savo galią.

Iš pradžių mėginusi išvengti treniruočių Nesta pajuto jų naudą ir į jas įtraukė bibliotekos kuniges. O šios atgaivino valkirijų, moterų karių, tradiciją. Tarp Nestos ir Kasiano tvyrojusi įtampa ir rusenusi šiltesnių jausmų ugnis netrukus suliepsnoja. Tačiau ramybės laikas senka – Nestai ir jos bendražygėms teks kautis be ginklų ir kerų mirtinose Kraujo apeigose, kuriose iki šiol kovėsi tik kariai vyrai. 

Tuo metu išdavikės žmonių karalienės užmezgė naują sąjungą, grasinančią trapiai taikai. Nuniokotame, nežinios gaubiamame pasaulyje Nesta ir Kasianas kovoja su viduje ir išorėje tykančiomis pabaisomis, mėgindami rasti savo vietą ir išsigydyti žaizdas vienas kito glėbyje.


Geriausia „Goodreads choice award“ 2021 metų fantastinė knygaSarah J. Maas  – amerikiečių autorė, išgarsėjusi kraują ir fantaziją kaitinančiomis fantastinėmis knygomis jaunimui. Dauguma jos knygų tapo tarptautiniais bestseleriais, ypač didelio skaitytojų dėmesio sulaukė serija „Dyglių ir rožių dvaras“, kuri Lietuvoje anksčiau leista „Užkerėto dvaro“ pavadinimu.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Šios rašytojos knygos tiesiog nuostabios.
  2. 60%
    Kas nustebino ir kartu nenustebino. Ogi, kad lietuviai penktą ciklo knygą pristatė kaip ketvirtą :) Bet puikiai suprantu kodėl neišversta ketvirtoji, nes joje praktiškai nieko nevyksta ir galima būtų ją priskirti netgi suaugusių literatūrai. Šioje taip pat netrūksta daug atvirų sekso scenų, kas kažkiek liūdina, nes bent jau man jos perteklinės ir atrodo tarsi pigus triukas bandant pritraukti platesnę auditoriją ir "pastorinti" knygą. Minusiukas leidyklai - palikta daug korektūros klaidų.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...