50%
50%

Siek meilės, kurios esi verta

ISBN kodas: 9786090132685, EAN kodas: 9786090132685

Be Honest - You're Not That Into Him Either

Ian Kerner

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090132685, EAN kodas: 9786090132685, SKU: 000000000001111354, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 160, Leidimo metai: 2018-05-11, Formatas: 19,8x12,5x1,2, Knygyne: 9.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vita Šileikienė

Ypatinga kaina 4,65 € Knygyne 9,29 €

Sutaupote 4,64 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Per paskutinius kelerius praktikos metus mane labiausiai apstulbino ne tai, kad moterys neperpranta labai aiškiai vyrų siunčiamų signalų, jog jie jomis nesidomi, bet tai, kad jos pasirenka susitikinėti su vyrais, kurie joms nė nepatinka, ir galiausiai juos dar įsimyli.
Ianas Kerneris
 
Atrodo, kad pasaulyje daug žavių ir protingų moterų, bet yra per mažai gerų vyrų. O kaip kitaip paaiškinti, kodėl vis dar esi vieniša? O gal netenkina vaikino ar vyro požiūris į tave? Kaip kurti sėkmingus santykius? Atsakymus į šiuos ir kitus panašius moteris kankinančius klausimus žino šio bestselerio autorius, garsus psichoterapeutas ir porų konsultantas dr. Ianas Kerneris.
Knygoje rasite patarimų, kaip:

• pabėgti nuo vienatvės ar nesėkmingų santykių;
• tapti įžvalgesnei ir pradėti save gerbti;
• pažinti savo jausmus ir poreikius;
• įgauti pasitikėjimo, jaustis žaviai, reikalingai ir geidžiamai;
• atgauti vidinę ramybę, neprarasti vilties ir siekti tikrosios meilės.

Ianas Kerneris – filosofijos mokslų daktaras, licencijuotas šeimos ir porų konsultantas, psichoterapeutas, seksologas, populiarių knygų autorius, NPR, The Today Show ir The Dr. Oz Show laidų kviestinis svečias.
Liaukis žemintis ir pradėk siekti meilės! Galbūt man lengva taip sakyti, o tau sunkiau padaryti, bet pirmas žingsnis – suvokti, kad jis tau tiesiog nepatinka. Pripažinus tai, seks poelgis ir atlygis.
Taigi, pradedam!

Ianas Kerneris

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kaip noreciau, kad man kokiu 16 metu duotų ją paskaityti. O ne altorių šešėly ar kliudziau. 1000 kartu reikalingesne gyvenimui!
 2. 100%
  Knyga skirta moterims, toms, kurios vis dar nepaliaujamai ieško meilės.. Knygoje išdėstytos mintys taikliai atspindi didelę dalį merginų/moterų, kurios ieško, laukia, bando rasti Tą vienintelį, bet nusižengia pačios prieš save, nes dažnu atveju tokios paieškos kyla ne iš meilės, kurios yra verta kiekviena planetoje gyvenanti moteris, bet iš baimės likti vienai, noro jaustis kažkam reikalingai ir geidžiamai, jau nekalbant apie visuomenės primetamus stereotipus ir aplinkinių žmonių požiūrį į situaciją, kuriose esi Tu, o ne jie..
  Knyga skatina mylėti ir gerbti save, mokėti išlaukti neneriant stačia galva į beprasmius santykius, nekartoti tų pačių klaidų, pažinti save ir tai, ko iš tiesų nori Tu, o ne kiti ir žinoma siekti meilės, kurios esi verta :)
  Rekomenduoju!
 3. 80%
  Yra tikrai gerų minčių, bet knygos vertimas iš anglų k. kai kur keistas, nelabai suprantamos mintys.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...