GERA KAINA

Sielos aritmetika

ISBN kodas: 9786090116814, EAN kodas: 9786090116814

Elena Dumpienė, Leonora Blekaitytė

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 21)

EAN kodas: 9786090116814, ISBN kodas: 9786090116814, SKU: 000000000001110149, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2015-01-23, Formatas: 21,3x14,3x2,1, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
7,19 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šioje knygoje žaismingai ir subtiliai, jautriai ir be egzaltacijos aptariami universalūs nematomi gyvenimo dėsniai, kuriuos žinant bus galima pasiekti pilnatvę visose gyvenimo srityse. Knygos autorė Leonora Blekaitytė, asmeninių pokyčių konsultantė, tekstą grindžia savo darbo, padėjusio jai pačiai sutvirtinti gyvenimo pamatus, patirtimi ir iliustruoja įtikinamais gyvenimiškais pavyzdžiais. Knyga įkvėps veikti, „supurtys“, paskatins įsiklausyti ir pažinti save, užves ant kelio, padės lavinti įgūdžius harmoningai gyvenant su savimi, o svarbiausia, privers imtis gyvenimo pokyčių DABAR. „Sielos aritmetika“ papildyta praktikomis, kurios ypač rekomenduojamos siekiant prisijaukinti permainas, plėsti sąmoningumą, įsiklausyti į savo, o ne primestus norus, mėgautis mums duota dovana – gyvenimu ir žingsnelis po žingsnelio žengti laimės link. 

Asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Blekaitytė, prisistatanti kaip Leonora-Be You, jau ketverius metus veda seminarus, konsultuoja individualiai. Jos gyvenimas neprasilenkia nė su viena universalia tiesa, apie kurias ji kalba sa vo seminaruose, interviu ir straipsniuose. Šiuo metu asmeninio tobulėjimo ir moteriškumo atskleidimo mokymų veiklą ji plečia Lietuvoje ir Ibisoje (Ispani ja).

www.leonorabeyou.com

 

L. Blekaitytės mintis išgr ynino, savo gyvenime išbandė ir surašė Elena Nikonovaitė – 14 metų žurnalistės darbo patirtis šiuo metu praverčia viešųjų ryšių srityje.

„Viskas, ko žmogus iš tikrųjų trokšta, jam yra pasiekiama. <...> Tereikia žinių, kaip pažadinti mumyse slypinčias galias, kurios leistų iš g yvenimo pasiimti tai, kas jūsų – kas teisėtai priklauso jums ir ką jau gimdami a tsinešėte.“

L. Blekaitytė

Įveiksite pokyčių baimę • galbūt dar ysite netobulai, bet DABAR • būsite sąmoningi ir talentingi • braižysite poros g yvenimo vektorių • paruošite erdvę pinigams • išliksite amžinai jauni

Šalin baimę, NE rutinai, pirmyn į pokyčius... Nes nerizikuodami rizikuojame  

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 21)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki sielos atpažinimo knyga. Reikėjo ją perskaityti stipriai anksčiau. Tai savo vidinio AŠ suradimas ir prisijaukinimas. Stiprų įspūdį paliko informacija apie MANO atskirus tris gyvenimus: socialinį, asmeninį ir intymųjį. Pasirodo labai sveika atsijungti nuo visų aplink esančių, net ir pačių artimiausių, ir pabūti tik su savimi, neskalbti savo apatinių darbe ir nesistengti įlysti į svetimus. Panašiai taip ir elgiausi, bet nurašiau savo intravertiškumui. Pasirodo - sveika.
 2. 100%
  Knygoje lengvai ir suprantamai parodoma, kas kliudo žmogui judėti į priekį, kaip įveikti pokyčių baimes, kaip išmokti pažinti save ir gyventi savo gyvenimą, o ne bandyti taikytis prie kitų nuomonių.
 3. 100%
  Labai patiko ištrauka,reiks ja nusipirkti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...