Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Šikšnosparnis

Flaggermusmannen

Jo Nesbo

Iš norvegų k. vertė Vikorija Gercmanienė,

368 p., aplankas virš.,

21,5x15x3,2 cm,

Baltų lankų leidyba UAB, 2015,

Sudarytojas: Jo Nesbo,

ISBN 9789955238461,

Prekės kodas 9789955238461.

Klubo kaina:
11,48
Knygyne:
13,05
Sutaupote:
1,57  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Aušra
 
Tikras šikšnosparnis. Paslaptinga, įtraukianti. Visada gaila, kad knyga jau baigėsi :D
Monika
 
yra autorių, kurių visas knygas norisi perskaityti - Jo Nesbo vienas jų

Apie knygą

Jo Nesbo „Šikšnosparnis“ – pati autoriaus kūrybos pradžia, puiki galimybė susipažinti su garsiuoju inspektoriumi Hariu Hūle, o jau pažįstantiems jį, sužinoti kodėl jis yra būtent toks, koks jis yra.  

Ryškus pirmasis detektyvo Hario Hūlės pasirodymas

Haris Hūlė Norvegijos policijos išsiunčiamas į Australiją stebėti, kaip vyksta nužudymo bylos tyrimas. Auka – dvidešimt trejų metų norvegė televizijos įžymybė.

Nors Hūlei griežtai nurodyta nesikišti į kolegų darbą, jis ne iš tų, kurie stebi veiksmą iš paskutinių eilių. Ieškodamas bent menkiausios užuominos Haris susibičiuliauja su vienu bylai vadovaujančiu detektyvu. Ką juodu užčiuopia – tėra tik pradžia virtinėje neišaiškintų žmogžudysčių. Jiems vis giliau kapstant ir artėjant prie žudiko, Haris ima baimintis, kad nė vienas, kuris prisideda prie šios bylos tyrimo, nėra saugus.

Parašyta su naujoko užsidegimu. Ši istorija persmelkta ne tik vietos, kurioje buvo rašoma, dvasios, bet ir mano paties gyvenimo. Visai neseniai skaitydamas romaną per radiją išsigandau, kiek daug klaidų kaip jaunas rašytojas padariau, tačiau mane apstulbino kūrinio šviežumas ir drąsa.

Jo Nesbø

 

Šikšnosparnis užpildo ankstyvąsias Hūlės istorijos spragas – tikriausiai daugumos jo gerbėjų neapleido klausimas, kaip jis tapo tokia iškankinta siela. Turėdamas neabejotiną gebėjimą užuosti mirtį, Hūlė žengia pirmuosius netvirtus žingsnius – eidamas šiuo keliu jis taps personažu, kuriam neatsispirs joks trilerių gerbėjas.

Yorkshire Evening Post (UK)
 

 

Apie Jo Nesbo

Jo Nesbo

Norvegijos bestselerių autorius ir tuo pačiu muzikantas. Jau spėjęs užsitarnauti vieno garsiausių šių laikų detektyvų žanro statusą, ne tik gimtajame krašte, bet ir visame pasaulyje. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tarp jų „Stikliniu raktu“, „Riverton“, Norvegijos knygų klubo premija, „Bookseller“ prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Kriminalinių ir jau visų pamėgto veikėjo Hario Hūlės knygų serijos rašytojas. Policijos inspektorius Haris Hūlė skaitytojams jau pažįstamas iš šių išleistų kriminalinių romanų: „Raudongurklė“, „Gelbėtojas“, „Sniego Senis“. Jo Nesbo būdingi stipraus siužeto kriminaliniai romanai, tad skaitytojams, mėgstantiems painias situacijas bei netikėtus posūkius, šis autorius tiesiog atgaiva. 

Komentaras