Šilko pirklio dukra

The Silk Merchant’s Daughter

Dinah Jefferies

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 11)

ISBN kodas: 9789955239741, SKU: 000000000002171851, Originalo kalba: Anglų, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2017-04-01, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 392, Formatas: 21x14,5x2,5, Knygyne: 14.99, Vertėjas: Inga Stančikaitė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina 13,19 € Knygyne 14,99 €

Sutaupote 1.8€ (12%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

1952 m. prancūzų valdomas Vietnamas. Iš mirusios mamos paveldėjusi vietnamietišką išvaizdą, Nikolė visada jautėsi vyresnės sesers, apdovanotos tobulais prancūziškais bruožais, šešėlyje. Tačiau didžiausią kartėlį ji patiria, kai tėvas nusprendžia visą šeimos verslą perleisti seseriai Silvijai, o jai – tik apleistą šilko parduotuvėlę senajame Hanojaus kvartale. Nikolė ryžtasi atgaivinti parduotuvę norėdama įrodyti tėvui, kad gali sėkmingai dirbti be jo pagalbos. Drąsius planus palaiko naujas mylimasis Markas, dėl kurio vis smarkiau plaka Nikolės širdis.
Imbierų ir lotosų žiedų aromato pripildytame senajame vietnamiečių kvartale Nikolė pasineria į spalvingą šilko pasaulį. Niekada iki galo nepritapusi prie prancūzų dėl savo egzotiškos išvaizdos, būdama tarp vietinių prekeivių ji vis labiau jaučiasi sava. Tačiau merginos pasaulis subyra į šipulius, kai susiduria su prancūzų kolonijinės valdžios korupcija, į kurią įsivėlusi visa jos šeima. Skaudžios išdavystės akivaizdoje Nikolė turi priimti lemtingą sprendimą: atleisti šeimai ir mylimam vyrui ar likti ištikimai savo vietnamietiškai prigimčiai.
„Rafinuotas pasakojimas apie kolonijinį Vietnamą ant naujos eros slenksčio: skaitydama jaučiau egzotiškos šalies drėgmę ir svaiginantį gardenijų kvapą. Įtempto siužeto pasakojime autorė nevengia purvinos karo realybės.“
Rašytoja Lucinda Riley

Dinah Jefferies (Dina Džefris, gim. 1948) pirmuosius savo gyvenimo metus praleido Malaizijoje, Anglijoje baigė studijas, vėliau Toskanoje dirbo grafenės vaikų aukle, gyveno hipių bendruomenėse. Rašyti ji pradėjo po skaudžios netekties: žuvus keturiolikmečiui sūnui, savo skausmą moteris perkėlė į kūrybą. Viena populiariausių autorės knygų „Arbatos plantatoriaus žmona“, kurią išleido „Baltų lankų“ leidykla, akimirksniu tapo „The Sunday Times“ bestseleriu ir ilgai nesitraukė iš šio sąrašo viršūnių.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. Vitalija
  100%
  Verinu 5 žvaigždutėmis, nors ši silpnesnė negu "Arbatos plantaroriaus žmona". Vienok, buvo įdomu skaityti apie tą Vietnamą, kurį mes tikrai mažai pažįstame. Buvau susiruošusi kelionei į šią šalį, deja... Ši knyga kaip kompensacija tai, ko neteko regėti savo akimis.
 2. Agneška
  100%
  Šią knygą perskaičiau pirmiau nei kitą šio autoriaus knygą "Arbatos plantatoriaus žmona", kurią daugelis įvertina, kaip daug geresnę ir įdomesnę. Knyga skaitosi labai jau greitai ir lengvai. Netrūksta ir siužeto linijų, kurios ne tik priverčia kurti savo prielaidas kas bus toliau, bet ir neleidžia atsitraukti nuo knygos, nes norisi kuo greičiau sužinoti tai kaip gi viskas bus, kuria linkme pasisuks. Rekomenduoju
 3. Rima
  100%
  Labai patiko, vertingas romanas su originaliu siužetu.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Dinah Jefferies

  Dinah Jefferies (Dina Džefris, gim. 1948) pirmuosius savo gyvenimo metus praleido Malaizijoje, Anglijoje baigė studijas, vėliau Toskanoje dirbo grafienės vaikų aukle, gyveno hipių bendruomenėse. Rašyti ji pradėjo po skaudžios netekties: žuvus keturiolikmečiui sūnui, savo skausmą moteris perkėlė į kūrybą. Taip gimė debiutinis romanas Atskyrimas (The Separation). 2015 m. pasirodžiusi antroji knyga Arbatos plantatoriaus žmona akimirksniu tapo The Sunday Times bestseleriu ir ilgai nesitraukė iš šio sąrašo viršūnių.


  Jums taip pat gali patikti...