20%
20%

Šilko pirklio dukra

The Silk Merchant’s Daughter

Dinah Jefferies

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 30)

EAN kodas: 9789955239741, ISBN kodas: 9789955239741, SKU: 000000000002171851, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 392, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-04-01, Formatas: 21x14,5x2,5, Knygyne: 15.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Inga Stančikaitė

Ypatinga kaina 12,79 €
Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

1952 m. prancūzų valdomas Vietnamas. Iš mirusios mamos paveldėjusi vietnamietišką išvaizdą, Nikolė visada jautėsi vyresnės sesers, apdovanotos tobulais prancūziškais bruožais, šešėlyje. Tačiau didžiausią kartėlį ji patiria, kai tėvas nusprendžia visą šeimos verslą perleisti seseriai Silvijai, o jai – tik apleistą šilko parduotuvėlę senajame Hanojaus kvartale. Nikolė ryžtasi atgaivinti parduotuvę norėdama įrodyti tėvui, kad gali sėkmingai dirbti be jo pagalbos. Drąsius planus palaiko naujas mylimasis Markas, dėl kurio vis smarkiau plaka Nikolės širdis.
Imbierų ir lotosų žiedų aromato pripildytame senajame vietnamiečių kvartale Nikolė pasineria į spalvingą šilko pasaulį. Niekada iki galo nepritapusi prie prancūzų dėl savo egzotiškos išvaizdos, būdama tarp vietinių prekeivių ji vis labiau jaučiasi sava. Tačiau merginos pasaulis subyra į šipulius, kai susiduria su prancūzų kolonijinės valdžios korupcija, į kurią įsivėlusi visa jos šeima. Skaudžios išdavystės akivaizdoje Nikolė turi priimti lemtingą sprendimą: atleisti šeimai ir mylimam vyrui ar likti ištikimai savo vietnamietiškai prigimčiai.
„Rafinuotas pasakojimas apie kolonijinį Vietnamą ant naujos eros slenksčio: skaitydama jaučiau egzotiškos šalies drėgmę ir svaiginantį gardenijų kvapą. Įtempto siužeto pasakojime autorė nevengia purvinos karo realybės.“
Rašytoja Lucinda Riley

Dinah Jefferies (Dina Džefris, gim. 1948) pirmuosius savo gyvenimo metus praleido Malaizijoje, Anglijoje baigė studijas, vėliau Toskanoje dirbo grafenės vaikų aukle, gyveno hipių bendruomenėse. Rašyti ji pradėjo po skaudžios netekties: žuvus keturiolikmečiui sūnui, savo skausmą moteris perkėlė į kūrybą. Viena populiariausių autorės knygų „Arbatos plantatoriaus žmona“, kurią išleido „Baltų lankų“ leidykla, akimirksniu tapo „The Sunday Times“ bestseleriu ir ilgai nesitraukė iš šio sąrašo viršūnių.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 30)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga,
 2. 100%
  Įdomi knyga apie Vietnamą, jo istoriją bei konkrečių žmonių gyvenimus.
 3. 100%
  Knyga, kuri nukelia į Vietnamą. Graži istorija apie merginą Nikolę, kuri visada jautėsi savo gražuolės sesers šešėlyje. Nikolė nusivilia tėvo sprendimu, kai verslą perleidžia jos seseriai, pati tvarkosi šilko parduotuvėje, ieško laimės, pritaria vietnamiečių kovai prieš kolonijinę prancūzų valdžią, jos jausmai Marku, kūdykio laukimas, dukters Selestės gimimas, abejonės dėl mylimo žmogaus. Ji dievino Vietnamą, tačiau buvo priversta emigruoti. Skaitai ir atsiveria Vietnamo gamta, papročiai, tradicijos, kova, šeimos tragedija.Malonu, kad gera pabaiga. Labai patiko ši knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...