20%
20%
Nauja
Nauja

Šilko siūlų dėžutė

Secrets of a charmed life

Susan Meissner

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792113, ISBN kodas: 9786094792113, SKU: 000000000002181421, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-08-01, Formatas: 21x14,5x3,2, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Rita Vidugirienė

Ypatinga kaina 13,59 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kiekvienas pasirinkimas turi savo kainą.
Istorijos studentė Kendra Van Zant – vienintelis žmogus, kuriam garsi Oksfordo tapytoja Izabelė MakFarlend savo 93-iojo gimtadienio dieną sutinka duoti interviu apie Antrajame pasauliniame kare patirtus išbandymus. Tačiau, nepaisant visų išgyventų žiaurumų, poniai MakFarlend svarbiausia pagaliau papasakoti ir išpažinti metų metus sąžinę slėgusią skriaudą, padarytą mažajai sesutei Džulijai. Praeities paslapčių kraitį ponia MakFarlend atveria prisipažindama, jog Izabelė nėra tikrasis jos vardas.
1940-ieji, Londonas. Virš miesto siaučiant vokiečių bombonešiams, Emelina Dauntry ir jos sesuo Džulija, kaip ir tūkstančiai kitų vaikų, evakuojamos iš Londono. Tačiau Emelina, vos atvykusi į saugius užmiesčio namus, ima kurpti planą kuo greičiau grįžti į Londoną, kur laukia sunkiai išsikovotas darbas vestuvinių suknelių salone. Ji pasiryžusi susigrąžinti svajonę, net jei reikės sulaužyti mažajai sesutei duotą pažadą niekada šios nepalikti vienos.
„Paprastais žodžiais perteikta jautri istorija.“
RT Book Reviews
„Susan Meissner talentas panardinti skaitytoją į pasakojimo sūkurį pribloškiantis.“
Publishers Weekly

Susan Meissner (Siuzan Meisner) gimė ir augo San Diege, JAV. Anksčiau ėjo savaitinio žurnalo vyriausiosios redaktorės pareigas, ne kartą įvertinta ir apdovanota kaip geriausia apžvalgininkė ir į praeitį nukeliančių, jautrių istorijų autorė. „Šilko siūlų dėžutė“ 2015 m. pateko į „Goodreads“ geriausių istorinių romanų dvidešimtuką.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Paprasta bet ne prasta istorija apie seseris. knyga itraukia nuo pat pirmuju puslapiu, skaitosi labai lengvai, puslapiai tiesiog tirpsta, knietejo kuo greiciau perskaityti, o perskaicius buvo gaila kad tas skaitymo malonumas jau baigesi .
 2. 100%
  Perskaičiusi suprantu, kad tikrai ne šiaip sau ši knyga „Šilko siūlų dėžutė“ 2015 m. pateko į „Goodreads“ geriausių istorinių romanų dvidešimtuką.
  Rekomenduoju visiems, ypatingai seserims, kurioms dėl vienokių ar kitokių priežasčių juoda katė perbėgo kelią ir jos neberanda kelio viena pas kitą.

  „Dienoraštį vis dėlto pasilaikysiu, kad jis primintų, jeigu kada man reiktų priminti, kad mudvi su tavimi iš tikrųjų suradome viena kitą per mano vestuvinės suknelės siūles.“
  Pabaigoje verksite garantuotai.
 3. 100%
  Pirmiausia ši knyga mane taip įtraukė.. Jog tiesiog negalėjau atsiplėšti, kol jos visos neperskaičiau.
  Istorija sužavėjo mane savo paprastumu. Nors pasakojimas yra ir skaudus, jautrus bei persmelktas kaltės. Knygoje buvo apstu ir šviesių, viltį teikiančių dalykų. Pagrindinis knygos pasakojimas vyko karo laikotarpiu, tad skaitant buvo siaubinga įsivaizduoti tuo metu vykusius dalykus ir tai, ką teko iškęsti Emelinai, dar visai mergaitei.
  Tikiu, jog pati istorija palies Jus taip pat, kaip ir mane. Nors aš ir neturiu sesers, bet perskaičius šią knygą, norėjosi stipriai ją apkabinti (jei tik tokią turėčiau) .
  Manau puikiai šią knygą apibūdina ant jos viršelio parašyti žodžiai : "Kiekvienas pasirinkimas turi savo kainą".
  Vertinkite tai, ką turite ❤️
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()