20%
20%

Šilko siūlų dėžutė

Secrets of a charmed life

Susan Meissner

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 10)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792113, ISBN kodas: 9786094792113, SKU: 000000000002181421, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-08-01, Formatas: 21x14,5x3,2, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Rita Vidugirienė

Ypatinga kaina 13,59 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kiekvienas pasirinkimas turi savo kainą.
Istorijos studentė Kendra Van Zant – vienintelis žmogus, kuriam garsi Oksfordo tapytoja Izabelė MakFarlend savo 93-iojo gimtadienio dieną sutinka duoti interviu apie Antrajame pasauliniame kare patirtus išbandymus. Tačiau, nepaisant visų išgyventų žiaurumų, poniai MakFarlend svarbiausia pagaliau papasakoti ir išpažinti metų metus sąžinę slėgusią skriaudą, padarytą mažajai sesutei Džulijai. Praeities paslapčių kraitį ponia MakFarlend atveria prisipažindama, jog Izabelė nėra tikrasis jos vardas.
1940-ieji, Londonas. Virš miesto siaučiant vokiečių bombonešiams, Emelina Dauntry ir jos sesuo Džulija, kaip ir tūkstančiai kitų vaikų, evakuojamos iš Londono. Tačiau Emelina, vos atvykusi į saugius užmiesčio namus, ima kurpti planą kuo greičiau grįžti į Londoną, kur laukia sunkiai išsikovotas darbas vestuvinių suknelių salone. Ji pasiryžusi susigrąžinti svajonę, net jei reikės sulaužyti mažajai sesutei duotą pažadą niekada šios nepalikti vienos.
„Paprastais žodžiais perteikta jautri istorija.“
RT Book Reviews
„Susan Meissner talentas panardinti skaitytoją į pasakojimo sūkurį pribloškiantis.“
Publishers Weekly

Susan Meissner (Siuzan Meisner) gimė ir augo San Diege, JAV. Anksčiau ėjo savaitinio žurnalo vyriausiosios redaktorės pareigas, ne kartą įvertinta ir apdovanota kaip geriausia apžvalgininkė ir į praeitį nukeliančių, jautrių istorijų autorė. „Šilko siūlų dėžutė“ 2015 m. pateko į „Goodreads“ geriausių istorinių romanų dvidešimtuką.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Lengvai skaitoma knyga nors ir kalbama apie skaudžius išgyvenimus.Patiko
 2. 100%
  Nuostabi istorija, skaitant net oro trūko... Rekomenduoju
 3. 100%
  Knyga įdomi, nes veiksmas vyksta ne tik Antrojo pasaulinio karo metu Anglijoje, bet ir pokariu. Ypatingai skiriamas dėmesys Londonui ir operacijai„Blitz“, „[...]RAF pilotai , išvydę vokiečių bombonešius, artėjančius prie Anglijos krantų, niekada nebuvo matę tiek daug lėktuvų ore vienu metu?[...]„Atrodė, kad lyg būtų prasidėjusi pasaulio pabaiga. Visko pabaiga.“ Tai košmaras, kurį teko išgyventi ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Centre dviejų sesučių likimas, jų ryšys, kaltės jausmas, kuris skirtingai slėgė abiejų pečius, jų išgyvenimai, kova su praeitimi ir pastangos gyventi toliau.Įdomus siužetas, personažai.
  Knyga man patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()