GERA KAINA

Šimtas plaukų šepečio glamonių prieš miegą .

ISBN kodas: 995508815X, EAN kodas: 9789955088158

Cento colpi di spazzola prima di andare a dormire

Melissa P.

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9789955088158, ISBN kodas: 995508815X, SKU: 000000000001101143, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Italų, Puslapių skaičius: 136, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Italų, Formatas: 12x20, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Andrea M.

Ypatinga kaina
4,06 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Skandalingas, šokiruojantis, intriguojantis šešiolikmetės romanas dienoraštis, kuriam ji nuoširdžia, autentiška ir nevilties bei ilgesio kupina intonacija pasakoja savo erotinių išgyvenimų odisėjos istoriją.
 
Apie autorę:
 
Melissa P. gimė 1985 m. Ači Kastelo miestelyje prie Katanijos, Sicilijoje. Nuo 2000 m. ji rašė dienoraštį, kuris vieną dieną tapo “Šimtu plaukų šepečio glamonių prieš miegą”. Melissa P. dabar mokosi privačiai, bendradarbiauja su žurnalu Max ir mielai dalija interviu.
Štai ką Melissa pasakoja apie save:
“Mėgstu raudoną spalvą. Kartais – violetinę. Mano didžiausia svajonė – gyventi kaime, auginti galvijus, gaminti sūrį, turėti didelį namą su daugybe vaikų...svetimų. Nenoriu gyventi tarp suaugusiųjų: jie mane baugina.
Norėčiau pamatyti pasaulio pabaigą savo akimis, norėčiau mirti juokdamasi ir šaipydamasi iš vyrų.”

Katanija. Sicilija. Naktis. Šešiolikmetė dienoraščiui išlieja pirmuosius erotinius išgyvenimus. Paaugliško kūno metamorfozė, troškimas tyros meilės, kurią sugauti taip sunku...Iliuzija ją rasti daugybėje lovų, daugybėje kūnų, naivumas, paslaptys, skausmas, pažeminimas.
Po pirmojo karto ji įsitikina, kad vyrai nenori esmės, nenori sielos. Sicilijos Lolita leidžiasi į odisėją tamsiu ir purvinu tuneliu, save atiduoda bet kam, kas paprašo, vildamasi, kad bent vienas jai pažvelgs į akis...
Kaip pasakoj su daugybe baisių ir prieštaringų personažų – nepažįstamųjų, keistuolių, sadomazochistų ir homoseksualistų – pabaigoje herojė sutinka tai, ko ilgai ieškojo.
Pusiau dienoraštis, pusiau romanas – ir erotinė paauglės seksualinio prabudimo kronika, ir savęs bei vietos pasaulyje paieškos – tuoj pat užkopė į perkamiausių ne tik Italijos, bet ir daugelio pasaulio šalių knygų viršūnę. Parduota 2,5 milijono egzempliorių, išleista 31 šalyje. Pagal knygą sukurtas filmas.
 
“Greta Popiežiaus biografijos daugiausia diskusijų sukėlusi knyga.” La Vanguardia
“Kai suaugusieji nusismaukia kelnes, tampa svetimi, tolimi ir priešiški. Melissa jiems neįdomi. Paauglės erotiniai išgyvenimai perteikti su šaltu, kone hipnotizuojančiu liūdesiu, žymiai elegantiškesne ir tikslesne kalba nei galima tikėtis iš paauglės.” Corriere della sera

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
  1. 80%
    Nepasakyčiau,kad likau sužavėta, bet nebuvo ir noro paimti ir padėt į šoną, o buvo noras sužinot, kaip baigsis jos gyvenimas:)
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...