20%
20%

Šimtas vasarų

A Hundred Summers

Beatriz Williams

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090304600, ISBN kodas: 9786090304600, SKU: 000000000002179714, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-02-14, Formatas: 21x14,5x3,2, Knygyne: 16.29, Leidykla: Svajonių knygos , Vertėjas: Jūratė Žeimantienė

Ypatinga kaina 13,04 €
Knygyne 16,29 €

Sutaupote 3,25 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gegužės pabaigoje Niujorko aukštuomenės atstovė Lilė Dein atvyksta į idilišką Jūros Vaizdo miestelį ant Atlanto vandenyno kranto Rod Ailando valstijoje. Ji viliasi per ramų vasaros sezoną tarp nuo vaikystės pažįstamų žmonių ir mielų ritualų galutinai užsigydyti vis dar tebesopančias širdies žaizdas.

Tačiau vos prasidėjusi idilė baigiasi, kai miestelyje netikėtai pasirodo jauna sutuoktinių pora.

Nikas ir Badžė Grinvaldai – buvęs sužadėtinis ir buvusi geriausia draugė – tarsi vaiduokliai išnyra iš Lilės praeities. Jų atvykimas pakursto gandus Jūros Vaizdo miestelio bendruomenėje, kurioje visi nuo neatmenamų laikų viską žino vieni apie kitus...

Slenkant kaitrioms vasaros dienoms ima aiškėti, kad saitai, jungiantys Lilę ir Niką, tebėra labai tvirti ir pinklūs. Nepaisydami nei skaudžių paslapčių, nei moralinių įsipareigojimų juodu neįstengia atsispirti, regis, seniai palaidotoms svajonėms.

1938 metų vasara. Skandalingas meilės trikampis ir išduota draugystė. Tačiau viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo.
Good Housekeeping

Puikiai perteikta nuo kaitros padūmavusių dienų, šurmulingų vakarėlių ir tingių popiečių paplūdimyje atmosfera. O kur dar romantika, prarasta meilė ir nelemtos šeimos paslaptys...
USA Today
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gera, lengvai skaitoma knyga, kurios nesinori padėti į šoną. Lilė, anot Niko, turinti daugiau orumo savo mažajame pirštelyje nei visos kitos merginos kartu sudėjus. Brangesnė už viską, susieti amžiams, žmona prieš dievą, jo Lilė paukštelė. Ir artimiausios draugės, patyrusios patyčias iš savo artimiausių žmonių, klasta. Iki pat knygos pabaigos neaišku kieno dukra yra Kikė. Nutraukta dviejų žmonių draugystė visai dėl kitos priežasties nei buvo įsivaizduota. Motina septynerius metus gelbėjo savo reputaciją dukros sąskaita.
  Ir kiek per stipriai, mano nuomone, pateikta knygos pabaiga su viską nušlavusio uragano pasekmėmis, bei vienas po kito gimstančiais vaikais.
 2. 100%
  Labai patiko. Tobula knyga vasaros atostogoms.
 3. 100%
  Labai patiko. Ir ši ir kita autorės knyga "Jos laikas" labai ne banalios. Abi intriguojančios ir tikrai ne paprastos. O tas laikmetis labai žavi savo kitoniškumu, estetika ir žinoma prabanga. Viršelis labai gražus ir traukiantis akį.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...