20%
20%

Siuvėja iš Chair Chanos

The Dressmaker of Khair Khana

Gayle Tzemach Lemmon

Vertinimas nėra galimas:
74% of 100
(įvertinimai 9)

SKU: 000000000002145121, EAN kodas: 9789955235781, ISBN kodas: 9789955235781, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 264, Leidimo metai: 2012-01-01, Formatas: 20x12,2x2, Knygyne: 10.39, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Edmundas Juškevičius

Ypatinga kaina 8,31 € Knygyne 10,39 €

Sutaupote 2,08 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Siuvėja iš Chair Chanos tarytum kalba daugelio tinkamai neįvertintų mūsų pasaulio herojiškų moterų balsu. Nepaisydamos didžiausių sunkumų, jos įžiebia viltį, telkia bendruomenę ir niekada nepasiduoda. Nė neabejoju, jog ši knyga tikrai sujaudins ir atskleis tokį Afganistaną, kokį iki šiol vos nedaugelis buvome regėję.
Angelina Jolie


Talibanui užėmus valdžią Afganistane, Kamilos Sidiki gyvenimas visiškai pasikeitė. Merginos tėvas ir vyresnysis brolis, neturėdami kito pasirinkimo, pabėgo iš šalies, o jai teko išlaikyti ne tik save, bet ir keturias savo seseris, broliuką bei motiną. Uždraudus moterims mokytis ir įsidarbinti, Kamila buvo priversta užsidaryti tarp savo namų sienų, tačiau neprarado ryžto ir, apsiginklavusi adatomis bei siūlais, įsuko sėkmingą pogrindinį verslą, kuris ir išgelbėjo šeimą nuo pražūties.

Siuvėja iš Chair Chanospasakoja apie nepaprastai veiklią moterį, kuri, net ir valdant talibams, sugebėjo apie save sutelkti ištisą bendruomenę.

Gayle Tzemach Lemmon (Geilė Cemak Lemon) – JAV žurnalistė ir visuomenininkė. 2004 m. metusi darbą televizijos ABC žinių tarnyboje,ji ėmė siekti verslo magistrės laipsnio Harvarde. Tuo metu autorė pradėjo rašyti apie moteris verslininkes, veikiančias karinių konfliktų arba pokario zonose, įskaitant Afganistaną, Bosniją ir Ruandą. Jos reportažus apie tų kraštų verslininkes publikavo New York Times, Financial Times, International Herald Tribune, Christian Science Monitor ir kiti leidiniai.

„Baltų lankų“ serija „Tikrosios patirtys“ skirta autentiškiems žmonių išgyvenimams. Tai dokumentinės istorijos, pasakojimai, kurie mus sieja, nes kalba apie mus ir tuos, kurie šalia.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Sukrečianti
 2. 100%
  rekomenduoju
 3. 80%
  Knyga padeda pažinti Afganistaną iš kitos pusės - kur šilti žmonių santykiai, tikėjimas ateitimi, ir itin drąsios moterys.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...