20%
20%

Skaitmeninė fotografija. Žingsnis po žingsnio - profesionalių fotografijų paslap tys

ISBN kodas: 9786094270697, EAN kodas: 9786094270697

Digital Photography

Scott Kelby

ISBN kodas: 9786094270697, EAN kodas: 9786094270697, SKU: 000000000002143797, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2012-03-30, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 20,9x17x1,2, Knygyne: 11.09, Vertėjas: Inga Mitkutė, Julius Keleras, Leidykla: Kitos knygos, UAB

Ypatinga kaina
8,87 €
Knygyne
11,09 €

Sutaupote 2,22 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kaip pasiekti, kad jūsų nuotraukos atrodytų profesionaliai? Skaitmeninės fotografijos eroje tai nėra labai sudėtinga, teigia populiariausias pasaulyje kompiuterių ir fotografijos literatūros autorius Scottas Kelby. Kiekviename šios knygos puslapyje pristatoma po vieną idėją, kaip patobulinti jūsų nuotraukas, konkrečiai kalbama apie tai, kokį mygtuką paspausti ar kokį režimą pasirinkti.

Autorius taip pristato šią knygą: „Tarkime, mes fotografuojame, o jūs pasisukate į mane ir klausiate: „Scottai, norėčiau nufotografuoti štai tą gėlę taip, kad ji būtų sufokusuota, o fonas – ne. Ką man daryti?“ Atsisukęs aš nepulsiu jums pasakoti apie diafragmą, apie tai, kad ekspozicija – tai užrakto greitis plius diafragma, nepliurpsiu nieko panašaus – apie tai visada galima perskaityti bet kurioje skaitmeninei fotografijai skirtoje knygoje. Aš atsigręžčiau į jus ir pasakyčiau: „Užsidėk teleobjektyvą, nustatyk diafragmą f/2.8, sufokusuok gėlę ir fotografuok.“ Trumpiau tariant, mes fotografuojame, ir aš pateikiu jums tuos pačius patarimus, tą pačią informaciją, atskleidžiu tas pačias technines paslaptis, kurias per metų metus esu gavęs iš geriausių profesionalių fotografų, bet visa tai sakau paprasta kalba kaip bičiuliams, asmeniškai.

Tai ne teorinė knyga – tokios visada būna kupinos klaidaus žargono ir nereikalingų techninių smulkmenų. Čia nuosekliai aptariama beveik 200 profesionalių gudrybių, kurios fotografuojant kiekvienąkart padės jums padaryti geras, ryškias, spalvingas nuotraukas. Atsivertę naują puslapį sužinosite naują profesionalų naudojamą gudrybę. Jeigu jums pabodo, kad vartydami fotografijos žurnalus vis pagalvojate: „Kodėl mano fotografijos taip neatrodo?“, tada ši knyga – kaip tik jums.

Scottas Kelby – garsus fotografas, dizaineris ir daugelį apdovanojimų laimėjęs trisdešimt penkių knygų autorius, žurnalo Photoshop User vyriausiasis redaktorius bei leidėjas, žurnalo Nikon software User vyriausiasis redaktorius, žurnalo Layers (universalūs patarimai naudojantiems Adobe šeimos programas) redaktorius bei leidėjas ir vienas iš populiarios savaitinės internetinės laidos Photoshop® User TV vedėjų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki pirma dalis. Gaila, nemačiau, kad yra pataisyta pirma dalis. Laukiu nesulaukiu, kada galėsiu imtis likusių knygų.
 2. 100%
  Knygoje rasite tikrai daug patarimų kuriuos puikiai suprasite. Jei norite pradėti fotografuoti ši knyga jums tikrai padės.
 3. 80%
  Šiek tiek keistas rašytojo pasakojimo stilius. Bet šiaip gana informatyvu.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...