30%
30%
Nauja
Nauja

Skandalo anatomija

Anatomy of a Scandal

Sarah Vaughan

Vertinimas nėra galimas:
78% of 100
(įvertinimai 9)

SKU: 000000000002181551, EAN kodas: 9786094792342, ISBN kodas: 9786094792342, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2019-09-09, Formatas: 21x14,5x2,8, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Aistė Kvedaraitė-Nichols

Ypatinga kaina 11,87 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 5,12 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tarptautinis bestseleris
Įkvėpta skandalingo Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono ir apžvalgininkės Petronellos Wyatt romano 

Du nuostabūs vaikai ir protingas, aukštą politiko postą užimantis vyras Džeimsas, kuriuo žavisi ne vienas Jungtinės Karalystės gyventojas, – didžiausias Sofi Vaithaus turtas ir pasididžiavimas. Tačiau kai vieną vakarą Džeimsas namo grįžta gerokai pavėlavęs, Sofi suvokia, kad visoms jos pavyzdingo gyvenimo iliuzijoms lemta dužti. 
Keitė Vudkroft – karališkoji advokatė, kvalifikuota lytinių nusikaltimų tyrimų kaltintoja. Jos rankose – skandalinga byla: visų gerbiamą ministro pirmininko patikėtinį Džeimsą Vaithausą partijos padėjėja Olivija Lyton apkaltina seksualiniu priekabiavimu ir išžaginimu. Ambicingajai Keitei tai puiki proga įrodyti, kad teisingumas privalo nepaisyti ryšių ir žinomų vardų protekcijų.
Dviejų moterų, stovinčių skirtingose barikadų pusėse, gyvenimai negrįžtamai susipina: nepalaužiama Sofi viltis, kad viskas – tik šmeižtas, siekiant sugriauti jos idilišką gyvenimą, susiduria su aršiu Keitės ryžtu siekti teisingumo, kad ir kokie galingi būtų jos oponentai. Vis asmeniškesnė Sofi ir Keitės kova į paviršių iškelia ilgai slėptus faktus ir korumpuotą politinio elito gyvenimą.

„Seksualinė prievarta ir valdžia: ar privilegijos ir galios pozicijos lemia, kieno pusėje tiesa?“
Stylist
„Savalaikis, ryškiomis spalvomis perteiktas pasakojimas, tobulai atliepiantis moters padėtį šiais emancipacijos ir #metoo judėjimo laikais.“
People
„Elegantiškas ir preciziškas įsišaknijusių melagysčių skrodimas.“
Louise Candlish

Sarah Vaughan (Sara Von) – Oksfordo absolventė, ilgametė „Guardian“ naujienų korespondentė, rašiusi sveikatos ir politikos klausimais. Knyga vos pasirodžiusi tapo tarptautiniu bestseleriu. Šiuo metu išversta į daugiau nei 22 pasaulio kalbas. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko tema, rašymo stilius. Iš pradžių kiek nervino ir nebuvo įdomūs pasakoti intarpai iš praeities, tačiau gale knygos buvo suvesti taškai ir viskas paaiškėjo.. Atrodo, kad skaitant knygą turėtum palaikyti auką, tačiau bandžiau pateisinti ir prievartautoją. Rekomenduoju!
 2. 100%
  Labai patiko. Įdomūs personažai, puikiai pavaizduotas turtinis skirtumas, valdžios neliečiamybė, šeimos vertybės, kaip kinta visuomenės elgesys, praradus įtaką ir padėtį. Tiek daug visko, atrodo sudėtinga, bet kartu ir paprasta. Supintas gyvenimas.
 3. 100%

  Nesu skaičiusi daug tokių knygų, kuriose kaip ši būtų nagrinėjama tokia skaudi bei pažeidžiama tema. Iš mano pusės aplodismentai autorei, nes mano manymu, ji savo darbą atliko tobulai. Sarah labai nuosekliai aprašė teisminį procesą, kuriame buvo nagrinėjama išžaginimo byla. Buvo nelengva skaityti tam tikrais momentais, nes tikrai sunku ir įsivaizduoti,ką teko vargšei moteriai patirti.. Autorė taip pat ji labai subtiliai atskleidė, koks yra elitinių politikų gyvenimas ir kaip jie manosi, jog jiems įstatymas negalioja.. Bei savo charizma jie gali "sutvarkyti" visus reikalus.. Kad ir kas tai bebūtų. Džiaugiuosi, jog autorei to neteko patirti ir ši knyga tik jos vaizduotės vaisius, tačiau verta paminėti, jog ją parašyti įkvėpė realus įvykis. Romanas tarp Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Noriso Johnsono bei apžvalgininkės Petronellos Wyatt. Taip pat tikiu, jog ši istorija ne šiaip sau vos tik pasirodžiusi tapo tarptautiniu bestseleriu bei buvo išversta į kiek daugiau nei 22 pasaulio kalbas.
  Rekomenduočiau tiems, kam norisi sukrečiančio, skandalingo bei intriguojančio pasakojimo. Bent aš šios knygos negalėjau paleisti iš rankų, iki pat pabaigos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...