40%
40%

Skarpeta

ISBN kodas: 9789955235088, EAN kodas: 9789955235088

Scarpetta

Patricia Cornwell

Vertinimas nėra galimas:
74% of 100
(įvertinimai 7)

ISBN kodas: 9789955235088, EAN kodas: 9789955235088, SKU: 000000000002141691, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 480, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2011-11-03, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,5x14,5x4,1, Knygyne: 12.55, Vertėjas: Vesta Berkmanienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
7,53 €
Knygyne
12,55 €

Sutaupote 5,02 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Viena populiariausių amerikiečių kriminalinių romanų autorių Patricija Kornvel, prieš dvidešimt metų pradėjusi rašyti apie vyriausiąją teismo medicinos ekspertę Kei Skarpetą, sukūrė modernų teismo medicinos trilerį ir jaudinamą šiuolaikinės veikėjos paveikslą. Šį kartą ji pateikia mums visiškai naują romaną apie Kei Skarpetą.

Patricijos Kornvel Kei Skarpeta – stipriausias charakteris populiariojoje grožinėje literatūroje.“ (The Wall Street Journal)


Metusi privačią teismo patologės praktiką Čarlstone, Pietų Karolinoje, Kei Skarpeta sutinka padirbėti Niujorke: Policijos departamentas paprašo jos ištirti sužalotą pacientą, uždarytą Belevju psichiatrinės ligoninės kalėjimo kameroje. Grandinėmis ir antrankiais surakintas Oskaras Beinas reikalauja, kad jį apžiūrėtų būtent Skarpeta. Vos tik ji užsimauna pirštines ir imasi darbo, jis prabyla – ji išgirsta vieną keisčiausių istorijų savo gyvenime.

Tos žaizdos, sako jis, gautos per žmogžudystę… kurios jis neįvykdė. Ar Beinas yra žudikas maniakas, savo auka pasirinkęs Skarpetą? O gal paranojiškas jo pasakojimas yra tiesa, ir jį patį šnipinėja bei persekioja tikrasis žudikas? Vienintelis Skarpetai tikrai žinomas dalykas yra tai, kad buvo nukankinta bei nužudyta moteris, ­ir smurtinių mirčių gali įvykti dar daugiau. Netrukus išaiškėja nepaaiškinama siaubą kelianti tiesa: kad ir kas būtų tas nusikaltėlis, jam visada žinoma aukos buvimo vieta. Ar tai žmogus, ar kokia valdžios institucija? Koks ryšys sieja aukas?

Iškart po žmogžudysčių Skarpeta, jos vyras, teismo psichologas Bentonas Veslis, ir dukterėčia Liusė, neseniai įkūrusi nuosavą teismo kompiuterinių tyrimų firmą, leisis į pašėlusią medžioklę virtualioje erdvėje ir visose iš tikrųjų egzistuojančiose miesto gatvėse – į odisėją, kurios metu atsidurs visiškai nepažįstamose, bet taip arti namų esančiose vietose.Visame romane P. Kornvel pateikia pritrenkiamų detalių ir panaudoja tik jai vienai būdingą netikėtos pabaigos techniką, taip dar kartą parodydama išskirtinį savo gebėjimą patraukti ir sužavėti skaitytoją.Patricija Kornvel yra pelniusi 2008 metų „Galaxy British Book Awards“ premiją už geriausią metų detektyvinį trilerį – tai pirmoji amerikietė, laimėjusi šią prestižinę premiją. Ji įkūrė Virdžinijos teisės mokslų ir medicinos institutą, taip pat yra Džono Džėjaus kriminalinės teisės universiteto Tarptautinės kriminalinio mokslo akademijos tarybos narė, Harvardo filialo Maklaino ligoninės, kur dirba psichiatrijos tyrimų advokate, Nacionalinės tarybos narė. Naujausi ir garsiausi jos bestseleriai – „Book of the Dead“ ( „Mirusiųjų knyga“),  „At Risk “( „Rizika“) ir  „Portrait of a Killer: Jack the Ripper – Case Closed“ („Žudiko portretas: Džekas Skerdikas – byla baigta“). Anksčiau yra parašiusi „Post mortem“ (Po mirties“) – vienintelį romaną, per vienus metus laimėjusį „Edgar“, „Creasey“, „Anthony“, „Macavity“ ir prancūzų „Prix du Roman d’Aventure“ literatūrines premijas, – ir „Cruel and Unusual“ („Žiauru ir neįprasta“), gavusį prestižinę britų „Gold Dagger“ premiją už geriausią 1993 metų romaną. Pati daktarė Kei Skarpeta laimėjo 1999 metų Šerloko premiją už geriausią amerikiečių rašytojų sukurtą detektyvo paveikslą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tiesiog vidutinė knyga, niekuom neypatinga.. perskaičiau ir pamiršau
 2. 100%
  Tiesiog vidutinė knyga, niekuom neypatinga.. perskaičiau ir pamiršau
 3. 100%
  Labai labai patiko. Pradėjus skaityti sunku atsitraukti. Kaip ir visuose autorės detektyvuose - daug dėmesio tyrimo detalėms, žmonių santykiams ir jausmams. Tik pagalvojau, kad neskaičius kitų Cornwell knygų, gali būti sunku suprasti pagrindinių veikėjų tarpusavio ryšius, santykius.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...