20%
20%

Skausmas

ISBN kodas: 9786094442810, EAN kodas: 9786094442810

Keev

Zeruya Shalev

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002179766, EAN kodas: 9786094442810, ISBN kodas: 9786094442810, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Hebrajų, Originalo kalba: Hebrajų, Puslapių skaičius: 384, Leidimo metai: 2019-02-15, Formatas: 21,6x14,4x2,8, Knygyne: 16.29, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Kristina Gudelytė - Lasman

Ypatinga kaina 13,04 € Knygyne 16,29 €

Sutaupote 3,25 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Išsiskyrimo skausmas visada pranoksta susitikimo džiaugsmą, paprastai dar sunkiai suvokiamą ir neįtikėtinai trapų.

Praėjo dešimt metų nuo teroristinio išpuolio, per kurį Irisė buvo sunkiai sužeista. Vis dėlto moterį kamuoja ne tik fizinės kančios. Netikėtai į jos gyvenimą sugrįžta jaunystės dienų mylimasis Eitanas. Jo pasirodymas pažadina giliai viduje tūnojusias nuoskaudas dėl nutrūkusių santykių, kartu priversdamas atgimti ir niekur nedingusius jausmus.

Nors Irisė – sėkminga mokyklos direktorė, jos gyvenimas labiau primena pilkšvą ir netikusią tikrojo gyvenimo klastotę. Jos ir vyro santykiai prigesę, o su vaikais beveik nerandama ryšio. Gal tai nulėmė skausminga pirmosios meilės baigtis, apkartinusi Irisės gyvenimą, o gal vėliau įvykęs išpuolis, ilgam prirakinęs ją prie lovos ir atėmęs iš šeimos motiną ir žmoną. Šiaip ar taip, šiai santuokai, regis, nebuvo lemta patirti pilnatvės. Netikėtai sutiktas Eitanas priverčia moterį blaškytis tarp pareigos šeimai ir troškimo būti su mylimuoju. Viskas apvirsta aukštyn kojomis, paaiškėjus, jog, išvykusi į Tel Avivą pradėti savarankiško gyvenimo, dukra patenka į bėdą. Irisei tenka apsispręsti, kas svarbiau: iš naujo atrasta jaunystės meilė ar jos dukros gerovė?

Zeruya Shalev (g. 1959) – šiuolaikinė Izraelio rašytoja, pelnytai laikoma viena geriausių savo kartos autorių. Jos knyga Meilės gyvenimas (Sofoklis, 2017) sulaukė didelio susidomėjimo, todėl lietuvių skaitytojams pristatomas antras romanas. Jame pasakojama tikru įvykiu paremta istorija, kai, nuvežusi vaiką į darželį, grįždama namo Z. Shalev buvo sužeista susisprogdinusio savižudžio.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šis skausmas yra trijų lygmenų - fizinis, dvasinis ir praeities. Kuris stipriausias ir kuris nulems tolimesnį jaunos moters gyvenimą.
  Irisė - sėkminga mokyklos direktorė, atrodo kas gali slėgti šios jaunos ir aukštas pareigas užimančios moters pečius. Ji turi šeimą - mylintį vyrą ir du paauglius vaikus. O priežastis tam yra, tai SKAUSMAS, tačiau koks ?
  Prieš dešimt metų įvyko teroristinis išpuolis, per kurį Irisė buvo sunkiai sužeista ir tik stebuklo dėka liko gyva. Ją kamuoja fiziniai skausmai ir tam kad jie bent kiek sumažėtų ji naudoja nuskausminamuosius vaistus. Tačiau ją dar kankina ir dvasinis skausmas, kuris padalintas į du gyvenimo laikotarpius. Pirmasis - ankstyvoje vaikystėje netekus tėvo, antrasis - jaunystės dienų mylimojo Eitano, kuris su ja nutraukė santykius mirus jo motinai.
  Vieną dieną praeitis grįžta, kai netikėtai ji sutinka savo prarastą jaunystės meilę Eitaną ir pažadina dvilypius jausmus jaunos moters širdyje. Vienu metu nuoskaudas dėl nutrūkusių judviejų santykių, taip pat kartu priversdamas atgimti niekur nedingusius jausmus.
  Irisė turės pasirinkti kas jai svarbiau ar sugrįžusi iš praeities kažkada prarasta pirmoji meilė ar jos šeima, kuriai ji taip reikalinga.
 2. 60%
  Knyga apie moterį, kuriai reikia apsispręstiar dukra, ar meilė vyrui. Gera knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...