20%
20%

Skolinta iliuzija

Daiva Žukauskienė, Kamila Golod

Vertinimas nėra galimas:
40% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094421372, ISBN kodas: 9786094421372, SKU: 000000000002179774, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 176, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-02-14, Formatas: 20x12x1,9, Knygyne: 12.59, Leidykla: Didakta UAB

Ypatinga kaina 10,07 €
Knygyne 12,59 €

Sutaupote 2,52 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kamila Golod – ICF koučingo specialistė, emocinės sveikatos konsultantė, „Gerų emocijų namų“ įkūrėja ir knygos „Drąsa būti savimi“ autorė. Konsultuodama Kamila padeda žmonėms geriau pažinti save, pamatyti įvairias gyvenimo alternatyvas, atrasti savyje stiprybių bei suteikia galimybę būti išgirstiems saugioje ir jaukioje aplinkoje.

Daiva Žukauskienė – sertifikuota geštalto terapeutė, psichikos sveikatos specialistė, pedagogė. Veda grupinės geštalto terapijos grupes, užsiima individualia geštalto praktika, domisi biblioterapijos galimybėmis. Dirba su jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikais, ugdo jų emocinį intelektą, taip pat skaito paskaitas visuomenės sveikatinimo temomis.

„Skolinta iliuzija“ – tai knyga, paremta tikra patirtimi, su kuria autorės susiduria tiek asmeniniame gyvenime, tiek konsultacijų bei psichoterapijų metu. Realūs žmonių pasakojimai pateikiami apibendrintai, todėl tai nebėra tik kažkieno istorijos – jose atrasite ir dalelę savęs.

Tai psichologinis romanas, lyg psichologinių straipsnių rinkinys, kurį jungia pagrindinių veikėjų – Amelijos ir Alano – siužeto linija. Per jų gyvenimus, ieškojimus, jiems iškylančias problemas ir atsirandančius sprendimus straipsniuose nagrinėjamos kiekvienam aktualios temos: meilė sau ir kitiems, santykiai su aplinkiniais, depresijos ir patiriamo streso priežastys bei pasekmės, savęs pažinimas, priėmimas ir dar daugelis kitų.

Knygos pavadinimas atspindi žmonių gyvenimą iliuzijose – ne tiek savo susikurtose, kiek „skolintose“, kurios kyla iš dažnai klaidingo įsivaizdavimo apie kitų gyvenimus. Norima parodyti, kaip svarbu atrasti savo kelią, asmeninę gyvenimo prasmę ir laimės šaltinius.

Jei tik būsite tam pasiryžę, autorės kviečia į savo gyvenimą pažvelgti iš šalies, tapti jo vertintoju ir, pagaliau, ryžtis seniai laukusiems pokyčiams.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 60%
  Šiek tiek skubota ir paviršutiniška, nelabai pavyko ir nelabai reikalinga knygos veikėjų linija, kuri daugiau trukdė skaitant ir suteikė turiniui daug banalumo. Daugiau prasmės radau knygos laiškuose.
 2. 20%
  Labai prasta knyga. Surašytos visos gyvenimo tiesos,
  kurios ir taip aiškios žmonėms kurie skaito psichologines knygas. Perskaičius nesužinojau nieko naujo. Neverta dėmesio knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...