Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
22 cm
13.5 cm
-30%

Skonio žinynas: skonių deriniai, receptai ir idėjos išradingam virėjui

The Flavour Thesaurus

Niki Segnit

Iš anglų k. vertė

400 p., kietas virš.,

22x13,5x4 cm,

Leidykla Vaga UAB, 2011,

ISBN 9785415022144,

Prekės kodas 9785415022144.

Klubo kaina:
11,25
Knygyne:
16,07
Sutaupote:
4,82  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Ar kada galvojote apie tai, kodėl vieni dalykai dera, o kiti ne? O gal trūko įkvėpimo, ką daryti su ryšeliu burokėlių?

Menas sujungti maisto produktų skonius, kad jie harmoningai derėtų tarpusavyje, ilgus metus buvo ir vis dar tebėra iššūkis virtuvės meistrams. Niki Segnit „Skonio žinynas“ – pirmoji knyga, puslapis po puslapio pasakojanti, kodėl produktai susilieja (arbe ne) į tobulą skonio simfoniją.

Ši knyga – unikalus maisto derinių rinkinys, pristatantis vieną derinį po kito abėcėlės tvarka: nuo klasikinių (aviena ir abrikosai), šiais laikais populiarių (šokoladas ir čili pipirai) iki neįprastų derinių (arbūzas ir austrės).  Estetiškas ir informatyvus „Skonio žinynas“ yra ne tik puikus vadovas, padėsiantis tobulėti virtuvėje, bet ir sąmojingas, inteligentiškas skaitinys, kuris gali priversti nemiegoti visą naktį.

„Skonio žinyne“ pateikiama 980 derinių, o į jų aprašymus įausta 200 receptų arba jų užuominų. Knygoje nėra patiekalų ar jų ingredientų nuotraukų – vienintelės knygos iliustracijos, tai spalvingos grafinės skonių paletės, pradedančios kiekvieną atskiros skonių temos skyrių.


Iki dvidešimties Niki Segnit mokėjo ne ką daugiau nei nuskusti bulves, kol vieną dieną, beveik netyčia, pajuto malonumą gaminti. Nors ir mėgaujasi rafinuotais restoranų patiekalais, autorė nebando jų atkartoti, o verčiau eksperimentuoja gamindama namuose pagal kasdienius skirtingų šalių receptus.

Niki Segnit – marketingo specialistė, dirbusi su daugeliu garsių saldumynų, užkandžių, vaikų maisto, prieskonių, pieno produktų, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų prekių ženklų. Su vyru gyvena Londono centre.

 

Komentaras