Skriestuvas MAPED Stop System, 3 dalys

Nėra Autoriaus

EAN kodas: 3154141961007, ISBN kodas: 3154141961007, SKU: 000000000005176090, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2018-05-30, Viršelio tipas: Kita, Formatas: 17,79x6,21x2,25, Leidykla: Nėra leidyklos

5,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Maped“ sukurta sistema „Stop System“ leidžia lengvai ir veiksmingai naudoti skriestuvą. Lengvai fiksuojamos kojelės garantuoja idealų brėžinį – nuleiskite svirtį, nustatykite atstumą tarp kojelių, užfiksuokite kojelių svirtį ir brėžkite tiksliausios formos apskritimą! Su saugiu smaigaliu.

Komplekte:
 Skriestuvas su fiksatoriumi
 Pieštuko laikiklis
 Atsarginė šerdelė

Dėmesio, spalva parenkama atsitiktine tvarka.

„Maped“ yra Prancūzijos šeimyninė firma, kuri daugiau nei 65 metus remdamasi savo produktų išmanymu, inovacine kultūra bei reagavimo greičiu, savo klientams siūlo veiksmingus sprendimus mokyklinių ir biuro prekių srityje. „Maped“ misija – iš naujo atrasti mokyklines ir biurams skirtas prekes; „Maped“ tiki, kad vartotojų susidomėjimą tradicine rinka galima sužadinti garantuojant funkcines inovacijas, dizainą ir kokybę, kurie pasiekiama tarpusavyje derinant kūrybingumą ir gamybos procesą.

„Maped“ didelį dėmesį skiria mokslinei veiklai ir inovacijoms, dizainui ir kokybei. Firma kuria naujas aplinką tausojančias technologines taikomąsias programas ir gamybos procesus – modeliuoja ateitį, veiksmingai prisitaiko prie vartotojų poreikių ir užsiima tvaria plėtra. Visi gaminiai pasižymi funkcionalumu ir estetika. Keturiasdešimt žmonių nuolatos užsiima kokybės patikra – per metus jie sudaro 860 patikros protokolų ir atlieka 800 bandymų!
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...