Skrybėlaičių karalienė

ISBN kodas: 9786090124734, EAN kodas: 9786090124734

The Milliner‘s Secret

Natalie Meg Evans

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 22)

ISBN kodas: 9786090124734, EAN kodas: 9786090124734, SKU: 000000000001110547, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-09-26, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 23,5x14,3x3,4, Knygyne: 16.99, Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
13,93 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kora Meson dirba Anglijos skrybėlių fabrike. Jos gyvenime maža džiaugsmo.

Netikėtai gavusi laisvą dieną ir apsilankiusi žirgų lenktynėse Kora susipažįsta su žaviu vyriškiu Ditrichu fon Elbingu. Bėgdama nuo sudėtingo gyvenimo namuose, jauna moteris priima nepažįstamojo siūlymą – išvyksta su juo į Paryžių. Nusprendusi žūtbūt tapti paryžiete, susivilioja galimybe kurti skrybėlaites.

Londonietė Kora Meson susigalvoja aristokratišką Koralės de Lirak vardą ir pavardę ir prasimuša į madingas skrybėlaičių kūrėjas. Deja, į Paryžių įsiveržia vokiečiai, jai tenka balansuoti ant išlikimo ribos, bet mylimasis – aukšto rango karininkas, apgina jos verslą.

Karas ir meilė neapsieina be aukų. Netrukus Koralei teks sukaupti drąsą ir iš paskutiniųjų ginti draugus, laisvę bei visa, kuo ji tiki.

„Skrybėlaičių karalienė“ – tai istorija apie pagrindinės veikėjos gyvenimo kelionę ir jos virsmą, kai drąsa ir ryžtas padeda įveikti didžiausius išbandymus.

„Tikras malonumas. Buvo smagu persikelti į ketvirtojo dešimtmečio Paryžių, be to, mane sužavėjo nuostabi romano herojė ir jos pastangos palikti savo pėdsakus šiame viliojančiame, bet pavojingame pasaulyje.“

Margaret Leroy, „The Collaborator“ autorė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 22)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įtraukianti ir sukrečianti apie Antrojo pasaulinio karo Paryžiuje laikus pasakojanti knyga. Nėra labai daug baisybių, karo veiksmų, bet perteikiama per tų laikų mados prizmę. Koralė betkokiomis aplinkybėmis siekusi ištrūkti iš smurtingo tėvo Londone namų, kartu su nepažįstamuoju Ditrichu atvyksta į Paryžių. Jis vokietis, ją globoja, lepina, saugo. Prasidėjus karui Koralė niekada nesijausdavo jam tokia svetima kaip Ditrrichui kalbant apie karo aukas. Jis nebuvo žiaurus, tik praktiškas, kančios jam atrodė neišvengiamos. Jis rodė ištikimybę savo šaliai ir didžiavosi esąs vokietis.Jų požiūriai labai skyrėsi. Bet jie mylėjo vienas kitą, skyrėsi, taikėsi, kentėjo, mylėjo. Kai kur ištikimybė nugalėjo meilę. Koralė keistai jautėsi nerimaudama dėl dviejų vyrų skirtingose barikadų pusėse: dėl Ditricho Vokietijoje ir vaikystės draugo brito Donelio. Šioje knygoje perskaitysite kaip galima nužudyti dėl meilės. Pabaigoje turinys kiek išsibarstęs, bet aplamai knyga palieka ženklų įspūdį.
 2. 100%
  Nuoširdžiai rekomenduoju istoriniu romanu megėjams!
 3. 100%
  Antroji skaityta šios autorės knyga. Kaip ir " Suknelių vagilė" sudomino nuo pirmo puslapio. Nors pati autorė tvirtino, kad jai " Skrybėlaičių karalienė" rašėsi sunkiau, kaip skaitytoja galiu teigti, kad šio sunkumo nepajutau. Tekstas lengvai skaitomas, patiko, kad nuolatos vyko veiksmas ir nereikėjo skaityti pastraipų apie oro kaitą:)
  Abu kūriniai panašūs, tačiau šiame radau daugiau pasakojimo surišto su istorija, knygoje esamo laikotarpio aktualijomis, karu, tikrais faktais. Tai pasakojimą padarė daug ryškesniu, įsimintinesniu. Kam smagu skaityti knygas ne vien apie meilę ir šiek tiek domisi antruoju pasauliniu karu, prieš ir po jo, tai ši knyga kaip tik. Puiku!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...